Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Lidl-ben dolgozni?

Milyen a Lidl-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Felvettek egy Lidl-be bolti eladó pozícióba, a jövő héten kezdek... Aki Lidl-ben dolgozott/dolgozik, meg tudná mondani milyen ott melózni? Tényleg annyira rossz, amennyire írják sok helyen?


Korábban dolgoztam gyorsétteremben, a pörgést bírom, de ettől függetlenül várom a válaszokat.



#Lidl, munka, pénztáros, árufeltöltő
2020. máj. 17. 22:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Bár én csak diákmunkásként dolgoztam ott, és árufeltöltő pozícióban, de eltudom mondani, hogy ritka sz*r volt. Konkrétan 10 perc volt a betanításom, és nem is árut töltöttem fel, majd miután egyszer elmagyarázták mit kell csinálnom elvárták, hogy rögtön tudjam, és jól csináljam meg, úgy beszéltek velem mint egy kutyával, első napomon megkaptam, hogy "én azt hittem azért jöttél ide mert számíthatunk rád". Én soha többé nem fogok kereskedelmi területen dolgozni ez is biztos, azt gondolom a gyorséttermj munkák jobbak, ott ha minden igaz rendesen megtanítják neked mit kell csinálnod, de én a lidl-s munkákat inkább messze elkerülöm. De téged más pozícióba vettek fel, lehet más üzletbe, így lehet nálad más lesz.
2020. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

A Lidlben hajtani kell, illetve flexibilisnek kell lenni tehát korán reggel, este és hétvégén is menni kell, nincs állandó délelőttös vagy hétköznapos, teljesen rugalmasnak kell lenni. Én nem ott dolgozom, de volt ott ismerősöm.


Illetve olyan,hogy bolti eladó már régen nincs sehol a Lidlnél/Aldinál. Valójában talán egy univerzális csicskának lehetne hívni a munkakört.Árut veszel át,pakolsz a raktárban,pakolsz az eladótérben,ha felgyűlik a sor ugrassz egy kasszába,majd vissza a kipakoláshoz,ahol pékség is van ott töltögetni a sütőt ki-be,közben persze lépten nyomon megállítanak az idiótábbnál idiótább vásárlók persze lehet helyfüggö mármint üzletenként változhat de alapjáraton ezt hallottam, az elsöhöz hasonló véleményeket.

2020. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
szepen leidiótáztad a vásárlókat , ezáltal magad is, hisz biztos te is fogsz Lidlbe vasarolni életedbe 1x ha nemis túl gyakran. Grat.
2020. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne sok "idióta" vásárló ha a kedves Lidl mondjuk tényleg annyi embert foglalkoztatni amennyire szüksége van. Az mi, hogy kidobnak több millió forintot nyolc kasszára, amiből jó ha egy nyitva van :D? Fél órás sorok, szegény dolgozók meg rohangálnak ide-oda, mert tényleg univerzális csicskaként kezelik őket. A kék inges üzletvezető meg csak akkor hagyja abba a matyizást, ha nem fogadja el a gép az utalványt vagy ég az egész áruház. Az nem állapot, hogy egy ekkora üzletben 4 embert foglalkoztatnak úgy, hogy még önfizető pénztárat sem képesek építeni. Mindenesetre a kínálat jó, úgyhogy ez nem tántorít vissza, csupán minden alkalommal felidegesít. Vásárlóként így látom a helyzetet.
2020. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A pozícióval kapcsolatban jól írták, hogy nem bolti eladó, hanem bolti dolgozó. Ez magába foglalja az árutöltést, pénztárt, péksütemény sütést, takarítást. Mindezt havi 175 nettóért (+ 25 ezer forint/hó levásárolható Lidl kártya, 100%-os bérlet visszatérítés, meg a pótlékok - esti, vasárnapi).

2020. máj. 19. 22:00
 6/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem már csak az (lehetőleg olyanoktól akik ott voltak/vannak), hogy megéri-e ott dolgozni vagy sem?
2020. máj. 19. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

próbald ki, porogsz, de legalabb nem kell pluszba edzoterembe menned.

En csinalnam mert nem rosz a penz es szeretem a porgest.


Csak egyetlen egy dolog akadalyozna meg barhol barmilyen munkakorbe ha dolgoznom kellene. Nem a põrges hanem ha tiszteletlenul beszelnek velem.

Ezt az egyetlen egy dolgot sose tűrnem, ha nincs penzem akkor aem vallalnám.

Tehat próbald ki es ha normalisak veled akkor menni fog.

Majd irj mi lett

2020. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevés embert vesznek fel és ezáltal egy alkalmazottra több munka jut. A sok munka meg kikészíti az embert pláne hogy a fizetés is kevés. Mi erre a megoldás? Fel kell venni több dolgozót és normálisan be kell tanítani illetve emelni a fizetéseken. Csak hát a tulajdonosoknak kell a luxus életmód az alkalmazottak akik viszik a céget és abból van a pénz a tulajdonosoknak tehát az alkalmazottak meg keresnek 200 ezret és ezért stressz van meg túlóra és stb. Elkéne egy kicsit gondolkodni a cégvezetőknek tisztelet a kivételnek hogy mi a fontosabb a több bevétel vagy az hogy menjen a cég 20 év után is és ne szűnjőn meg csak azért mert kevés az ott dolgozó alkalmazott.
2020. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

No meg boltja is válogatja. Nálunk a közelben 3 is van. Csak az egyikbe járok. Ott mindig van áru (nyitáskor, nap közben és záráskor is), pillanatok alatt kijutok a pénztártól, minden eladó nagyon türelmes, és segítőkész, bár pörögnek ezerrel.

A másik kettő katasztrófa. Fejétől bűzlik a láb. Ha a vezetés pocsék, akkor minden pocsék, beleértve ebbe a dolgozókhoz való hozzáállást is.

2020. jún. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyre csökken a LIDLk színvonala. Valahol nagyon elgurult valami.

Régen tényleg jó áron voltak a dolgok, értelmes dolgokat is leakcióztak, tiszták, szépek voltak az áruházak. A tejföl alatt nem a pacal ára volt, rend volt, nem voltak széthányva az üres kartonok. Tegnap legalább 5 termék alatt nem a saját ára volt, üres kartonok mindenhol. (Bp 9. kerület) Nem tudom a vezetői réteg romlik, kevesebb bolti alkalmazott van akik nem bírják a terhelés, vagy felvesznek immáron minden idiótát (eleinte nagyon kulturált eladók voltak).

2020. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!