Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Lidl-ben dolgozni?

Milyen a Lidl-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Felvettek egy Lidl-be bolti eladó pozícióba, a jövő héten kezdek... Aki Lidl-ben dolgozott/dolgozik, meg tudná mondani milyen ott melózni? Tényleg annyira rossz, amennyire írják sok helyen?


Korábban dolgoztam gyorsétteremben, a pörgést bírom, de ettől függetlenül várom a válaszokat.



#Lidl, munka, pénztáros, árufeltöltő
2020. máj. 17. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Én szeretek a lidl-be járni, vásárlóként. De ahogy látom az ott dolgozók rendesen túl vannak hajtva, rengeteg vásároló, kevés dolgozó, állandó pörgés. Szerintem az a nettó 200k nem olyan marha jó fizetés ennyi munkáért cserébe, de nyilván jobb mint árkot ásni az út szélén vagy épitkezésen gürcölni. Aldikban pl sokkal lazább, ahogy nézem, és nem hinném hogy annyival kevesebbet fizetnek.


Plusz a lidl-ben nem látok ismerősebb dolgozókat, gyakran cserélődhetnek, gondolom ahogy lejár a próbaidőszak, vagy nem bírják az őrült hajtást

2020. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, elmondanád az eddigi tapasztalataidat? ott dolgozol még?
2020. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

"szepen leidiótáztad a vásárlókat , ezáltal magad is"


ezen a mondatán is felröhögtem, igaz, más okból.


tehát egy proli bolti dolgozó idiótáz le másokat?:D Az nem semmi. az ismerősének se lehet túl sok esze (normális végzettsége), ha LIDL-ben dolgozott.

2021. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!