Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs pénzem hiába dolgozok?

Nincs pénzem hiába dolgozok?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek, ő sajnos 100 alatt keres. (80 valahány ezret)

Én három műszakra kapok 130 valahányat ami röhej. Szinte minden szombaton menni kell, még szabira sem engedtek el olyan sok a rendelés.. szó szerint kidolgozom a belem, de hiába.

Próbálunk okosan bánni a pénzzel, de hó végére van, hogy semmi nem marad, komolyan.

Én még a Fundamentát is fizetem. (30ezer) és még a NAVnak is tartozunk amit fogalmam nincs miből fogunk kifizetni..

Ti mit tennétek a helyemben?

Gondolkoztam hajós munkán, az jó pénz legalább.

Szoktam venni ötöslottót, skandinávot és csak reménykedek, hogy hátha bejön és utána már semmi gondunk nem lenne..

Hiába dolgozunk tisztességesen, más meg csak döglik és mégis megél.



2020. máj. 27. 23:14
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
75%
27-es! Nem tudom mi értelme volt bemásolni este 10-kor a reggel 7 körül adott válaszom....
2020. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
85%

Fizetés minimum havi nettó 200 ezer/fő. Kevesebbért semmit. Fűnyírással többet lehet keresni, mint havi nettó 130 ezer. Nem is kell érte 3 műszakozni.

Másik munkahelyet kell keresni.

2020. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
72%
31/ szerinted mi? hajt a százalékra.
2020. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
77%
Ha ugy erzed, hogy amit szeretnel csinalni, ahhoz az egyetem adja a legjobb kepzest, akkor vagj bele. Ne gondold, hogy keves vagy hozza. Nagyon sokfele ember vegzi el az egyetemet sikerrel. Nem mind volt a legjobb tanulo kozepiskolaban.
2020. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
72%
29/34 vagyok. Szakácsok vagyunk!
2020. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
69%

Sejtettem hogy nem jászberényi vagy mert ott jobbak a bérek még ha nem is sokkal. Én is Szolnok megyei vagyok. Te merre vagy?

A megye keleti oldala az egész "halott" munkavállalás szempontból, sőt még Szolnok is sajna...:(

Ott van pl Törökszentmiklós. Konkrétan jelenleg 2 álláslehetőség(1 sori munka meg biztiőri) van a jófogáson miklóson és 20000 lakosú város. Proffession-on 6 de az se 2 kezi melók (mérnök vezetők)

2020. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 hun_74 ***** válasza:
69%
Nem tudsz munkahelyet váltani?
2020. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Jelenleg sajnos nem.. és pénzem sincs oda költözni ahol jobb munkahely van vagy esetleg képezni magam.

Várok, hogy induljanak angol hajók is és oda fogok menni aztán meglátjuk mi lesz..

Kilátástalan az egész, nem jutok egyről a kettőre..

2020. jún. 18. 12:41
 39/42 anonim ***** válasza:
85%
Ja olyan szar a helyzet abban a megyében, akkor rakjatok össze egy kis pénzt és költözzetek Komárom-Esztergom vagy Győr-Moson Sopron megyébe valami szállásos gyári munkára. Nem kérnek sok helyre érettségit sem és nettó 200 feletti fizetések sem ritkák.
2020. jún. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel nagyon sokan vannak így, én is. Diplomával 140 ezres fizetés... és ott van a többmilliós diákhitelem, albérlet, autó, család csak álom marad.

Sajnos a tanulás majd egész napi munka a mai világban nem ér semmit. Az keres, aki vállallkozik vagy a seggét mutogatja instagrammon.

2020. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!