Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Lehet kérni a munkáltatótól igényt a keresetre?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre diákmunkán kívül dolgozni, mert elvégeztem az iskolát. 2 éve élek egyedül, eddig nem okozott gondot a megélhetés suli mellett...de innentôl...

A munkakereséssel nincs bajom, az elmúlt 1 hónapban vagy 10 megbeszélésen voltam, de mindenhol kevesebb pénzt ajánlanak, mint amit én egy hónapban költök. Tehát csak az albérletem 90 ezer, + rezsi, közös költség,30 ezer, kaja..kb 10-15 ezer.

150-160 ezerbôl bírnék mindent fizetni, de ennyit sehol sem ajánlanak. Pedig ez csak a Minimalber lenne!!!!!

Érettségim, és 2 szakmám van. Nyelvizsga folyamatban. Szeretnék még tanfolyamot végezni, de ha nem tudok spórolni, akkor egyhelyben toporgok, és nem csinálok semmit az életemmel.. Egy 10 ezret jó lenne havonta félre tenni, 3 év alatt összegyûlne a tanfolyam ára, ami amúgy 1 éves lenne. Gyárba azért nem szeretnék menni, mert az elmúlt 6 évben minden hétvégém 12 orás mûszakkal telt, és semmi szabad idôm nem volt. Egyedül vagyok a házimunkára is, és nem tudom megcsinálni ha reggeltôl estig dolgozom, plusz valamikor boltba is kéne menni. De ha van olyan gyár, ami ad 160 ezret 12 órázással, akkor annak nagyon örülök


2020. máj. 28. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sereg, rendőrség?
2020. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg egy lakótárs?
2020. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Merre laksz?
2020. máj. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakmáid vannak? Merre élsz?
2020. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szarvas mellett élek, virágkötő és bőrdíszműves. A lakótárs nem lenne rossz, de egy szobás az albi, nappali nincs, csak egy kanapé, meg hatalmas fürdő és konyha.
2020. máj. 29. 15:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam másik albin, de ezt nagyon szeretem, és viszonylag ez a legolcsóbb erre.
2020. máj. 29. 15:59
 7/7 anonim válasza:
Én egy KFC-ben dolgozom, 180-200 nettó a fizum 8 órásban, a legrosszabb eddig 165000 Ft volt, a meki meg még ennél is jobban fizet amúgy.
2020. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!