Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarország ennyire szegény?...

Magyarország ennyire szegény? Párom szlovákiai, és meséli nekem hogy náluk egy hajléktalan 300 eurót kap az államtól, ami legalább 93000 forintnak felel meg.

Figyelt kérdés
Erre én elmondtam hogy nálunk a munkanélküli segély,és a közmunkáért járó bér sokkal kevesebb ennél,sőt ismerek egy tanárt, aki pár éve ennyi pénzt keresett.. Ez nagyon durva. Hogy lehetnek ennyivel jobbak ott a körülmények? Ti is úgy látjátok hogy nálunk sosem lesz ilyen bérezés?

2020. máj. 31. 15:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk mar a sok kifogast. Icipici faluban lakom. Nem itt van a multi. Koran kelek, buszra ulok, bemegyek a megyeszekhelyre. Van olyan megyeszekhely, ahol nincsenek tomegevel multik? Na ugye. Nem sirni kell, h itt nincs. Nem vagyok jobb helyzetben, csak teszek erte, es nem rinyalok, mint egyesek. Vagy van olyan falu, ahonnan nem jar busz???
2020. jún. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért Debrecent munkahelyek/multik tekintetében nem lehet összehasonlítani mondjuk Szolnokkal. (És akkor nem is a leggyengébb régióból választottam).
2020. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
58%

41#

Te tényleg tudatlan vagy xd

Van olyan falu, ahol naponta egy busz megy ki, vissza is. Zsákfalukról van szó. A megyeszékhely elhelyezkedése is viszonylagos. Van akinek 10 perc busszal, van, akinek 1.5 óra. (Saját példát hozok, csak hogy ne légy szomorú). Én nem élek rosszul, de ami körülöttem folyik, azt látom, veled ellentétben ismerem az okokat és megértem. És de, összesítve roh*dt jó helyzetben vagy másokkal szemben. Ha ilyen egyszerű lenne, ahogyan te is fogalmaztál, nem lenne ekkora probléma a társadalomban...

2020. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Na mutasd ezt a falut, mert nem hiszem.


Nem tudatlan vagyok, te kötözködsz szándékosan, és agresszív és ostoba vagy.

2020. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

...

[link]


[link]


[link]


[link] [link]


Jó olvasást!

2020. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!