Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 25 év alatti pályakezdő...

Ha 25 év alatti pályakezdő támogatást kap utánam a munkáltató,akkor mennyi a minimum,amit ki kell kapnom? Meg van határozva,vagy szerződésfüggő?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbér, illetve annak arányos része, ha nem 8 órában vagy foglalkoztatva.
2020. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az 140valamennyi,ugye?

Kisboltban dolgozom,van,hogy tovább kell maradni 1-2 órával,plusz ugye ott van az is,hogy délután is vagyok vagy épp Vasárnap és 120at kapok ki.

Már nem emlékszem,hogy aki támogatással van ott az mindenképp meg kell,hogy kapja a 140et vagy sem..

2020. jún. 5. 07:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
161 bruttó a minimálbér. Pótlékokkal, hétvégével meglehet a 120-140, de ez független a pályázattól.
2020. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rád ez abszolút nem tartozik, a béred nem attól függ hogy mennyi támogatást vesz fel a munkáltatód.
2020. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,igazából de,tartozik mennyit KELL kapjak és mennyit KAPOK.

Ezt a munkaügyi központba is elmondták,hogy ilyen olyan munkakörbe x és y összeget lehet kikapni,ha támogatással vagyok ott,csak(mivel hónapokkal ezelőtt volt) nem rémlik mikor mennyi jár.

Én is kisboltban vagyok és hiába,ha azt számoljuk,hogy minimum egy vasárnapom bent töltöm,plusz a délutános pótlék is rájönne,rohadtul keveset kapok.

2020. jún. 5. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a kisboltban ezt kell számolnod,jelentem h szar helyen dolgozol.


Ha a munkáltatódnak járulék kedvezménye van,a különbözetet nem neked fogja adni,ergo ha bruttó 170 ezer forintos fizetést hozok példának,akkor járulék kedvezménnyel is és anélkül is bruttó 170 ezer lesz.


Max műszakpótlék húz rajta. De az meg nem a támogatás kategória

2020. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom támogatással 140ezret oda kéne adnia,mert máshol megkapják azok,akik támogatással vannak ott..
2020. jún. 10. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!