Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hol próbálkozzak...

Szerintetek hol próbálkozzak munka kereséssel? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig körülbelül nem viccelek, de olyan 100 helyre tuti elküldtem már a jelentkezésemet Budapesten. Sehonnan még csak annyi reakció sem érkezett, hogy nem felelek meg stb. :( Valaki írta Facebookon egyik nap, hogy szintén így van, aztán csoportokban olvasom hogy sokan vannak így, hogy egyszerűen semmi választ nem kapnak. Elég nem korrektnek tartom ezt egyébként. Én értem, hogy túljelentkezés van mindenhol, én is pultos voltam és azért nem vesznek fel sehova, pedig írtam mindenkinek hogy nem fogok visszamenni pultosank a vírus után sem mert valószínűleg ősszel jön a következő hullám és akkor megint elbocsájtások lesznek a vendéglátásban. Beszélek angolul felsőfokon, németül alapfokon, normális vagyok, kedves, nem is vagyok idős sem mert 25 éves vagyok, és le sem ejtenek. Lehet nagyobb cégekhez kellene nyelvtudással jelentkezni inkább, de nem tudom, irodában nem ülnék egész nap. Olyan reménytelen. Aki talált, hogy talált munkát, mondja már meg legyen kedves? Én már kezdem feladni. :(

2020. jún. 5. 18:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, fiú vagyok
2020. jún. 5. 18:29
 2/6 anonim ***** válasza:
mihez értesz? Milyen végzettséged van? CV-d rendben van?
2020. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pultos-felszolgáló voltam mindig is. CV rendben van igen, egy ismerősöm segített aki ért hozzá. Szerintem a túljelentkezés a fő gond.
2020. jún. 5. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
És milyen munkákra jelentkezel? Vendéglátós?
2020. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már mindenféle munkára, nem válogatok mert jelen helyzetben nem tehetem meg. De még így sem jön össze semmi.
2020. jún. 5. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan hol és hogyan pályázol állásokra?

Átküldöd priviben az önéletrajzod? (személyes adatokat takard ki!) megnézem

2020. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!