Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco pénztáros diák munka a...

Tesco pénztáros diák munka a melodiákon át?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata.

Adnak munka ruhát? és ha igen miből áll? Ileltve folyamatosan kell menni?


2020. jún. 6. 19:35
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Ugyan nem a melodiákon keresztül, de tavaly én is a Tesco-ban kasszáztam, én kifejezetten szerettem. Mivel csak 17 voltam kis üzletbe raktak, nyilván volt pár rosszabb nap (nyugdíj, családi napján, vagy ha épp betalált egy harciasabb néni) de nem nehéz munka. Minden ott van a gépen, a gyorskódok nagyrészét hamar meg lehet jegyezni (főleg zsemle meg kifli esetén, amit ugye minden nap vesznek) a többit a rendes pénztárosok is "puskázzák".

Munkaruhát kellene adniuk, az pólót takar, kb kettőt, bár nekem nem volt (akikkel együtt dolgoztam, azoknak igen)

Nálunk a beosztás úgy működött, hogy Facebook csoportba töltötték fel a szabad időpontokat, és te választhattad ki melyik nap, melyik műszakot vállalod.

Én is paráztam eleinte, de idén is oda megyek vissza, annyira jó volt.

2020. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Jajj még hozzátenném, hogy ahol én voltam, ugye végig állnom kellett, de hat órát állni nem olyan megerőltető. Mindig úgy mentem szünetre, hogy amikor visszamegyek, már csak fél óra maradjon a műszakomból, ami baromi hamar eltelt a kis pihenés után.
2020. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!