Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyek vannak,...

Musztafa Kebab kérdése:

Milyen munkahelyek vannak, amik lehetővé teszik a tanulást munkaidőben?

Figyelt kérdés

24 órából majdnem 8-at suliban vagyok, 8-at munkában vagyok, 8-at alszom. Nagyjából ez a felosztás. Dolgoznom muszáj, hogy megéljek valamiből, de ha nem tanulok még suli után akkor kibukok a sulimból, ami igazán kemény hely, rengeteget kell ott tanulnom. Az egyetlen megoldás az lenne, ha munkaidő alatt is tudnék tanulni, így a pénz is meglenne és az anyaggal is haladnék.


Az éjjeli őr a hullaházban c. filmben láttam, hogy a főszereplő srác biztonsági őrként zavartalanul tudott tanulni, mert csak úgymond vigyáznia kellett a helyre. Jómagam is végezhettem egyszer hasonló éjjeliőri munkát, ahol szintén gond nélkül lehetett tanulni, de sajnos kevés ilyen vagyonőri állást találni.


Milyen hasonló állásokról tudtok, ahol munkaidőben is lehet gond nélkül tanulni?



2020. jún. 9. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Embereket azért alkalmaznak, hogy dolgozzanak, nem azért, hogy a privát dolgaikkal foglalkozzanak munkaidőben...
2020. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az embereket azért kérdezik, hogy a kérdésre válaszoljanak, nem azért, hogy a privát véleményüket irkálják le.
2020. jún. 10. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésre kaptál választ, dolgozni vesznek fel embereket, nem szórakozni. A biztonsági őrön kívül nem nagyon van olyan munkakör, ahol tényleg semmi dolgod, a fizikai jelenléten kívül. Meg kell barátkozni a gondolattal, hogy ez a felnőtt világ. Esettleg próbálkozz valami közszférás gyakornok/titkár(nő)/aktatologató munkával. Ott is kell 8-ból azért 2-3 órát dolgozni is azért. De ilyen pozíciókat meg általában tudatosan csókosoknak tartogatják
2020. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Programozóként nálunk van olyan a munkaidő nyilvántartó rendszerben, hogy szakmai felkészülés. Heti 4-5 órát lehet rá rögzíteni.
2020. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as: nem szórakozni akarok, hanem tanulni, de végül is, ha rosszindulattal állsz hozzám, akkor szándékosan úgyis félre fogod érteni. Elhiszem, hogy nagyon kevés olyan meló van, de én azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valakinek eszébe jut olyan, amire én nem gondoltam volna.
2020. jún. 12. 11:11
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es: köszönöm az ötletet!
2020. jún. 12. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulattal álltam hozzád, hanem felhívtam a figyelmed rá, hogyan működik a világ. Adtam tippeket is, hol találhatsz még naplopó állásokat. De továbbra sem gondolom, hogy ez lenne a megoldás
2020. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hogyan működik a világ, de értékelem a szándékot! Nem azért keresek "naplopó" állásokat, mert azt élvezném, hogy nem kell csinálni semmit, hanem azért, mert van egy célom, amit szeretnék megvalósítani annak ellenére, hogy szegény családból származok és nem tudnak engem támogatni. De én még sem kifogásokat keresek meg panaszkodok, mint az átlag magyar, hanem a megoldásokat keresem. Azt szokták mondani, hogy mindenki azt csinálja, amihez ért, amiben jó. Csakhogy amiben én jó vagyok, oda nem lehet csak úgy bekerülni, hanem embertelen mennyiségű tanulás szükséges hozzá. Addig pedig dolgoznom is kell valamit. Tehát az egyetlen megoldás, hogy olyan munkahelyet találjak, ahol azt fizetik meg, hogy ott tartózkodsz valahol pl. őrzöl autókat egy autószalonban. Remélem már így tiszta számodra, hogy mik a szándékaim.
2020. jún. 12. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig is tiszta és világos volt.

Nem tudom mit tanulsz, de sokkal inkább érdemes lenne szakmai területen elhelyezkedni, ha ez lehetséges és releváns tapasztalatot gyűjteni és pár évet rááldozni erre, a nagyobb szakmai siker érdekében. Még ha elsőre elég megterhelőnek és időrablónak is tűnik. Vagy el kell menni diákként a mekibe és annyit dolgozni, amennyi belefér a időbe.

2020. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!