Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak szerintem ciki ha egy...

Csak szerintem ciki ha egy ügyfélszolgálatos munka leírásában követelmény a saját laptop ?

Figyelt kérdés
Azért ennyire spór ne legyen már a kedves munkaadó. Szerintem ezzel saját magukat ássák el. Ha ennyire nincs pénz alapvető a munkavégzéshez szükséges eszközökre az nem lehet egy sikeres cég...
2020. jún. 13. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Pedig mennyi, de mennyi ilyen van... Masfelol a ceget is meg lehet erteni: val'szeg ugyis egy terminalszerverre vagy egy weboldalra kellene bejelentkezned otthonrol. Azt meg mindegy mirol csinalod, viszont az ugyfelszolgalat velhetoen magas fluktuaciojat nehez kovetni a gepek kiadasaval / visszavetelevel meg allando rendberakasaval a sok egysegsugaru felhasznalo miatt, az elrontott, ellopott gepekrol nem is beszelve. Ha nem tetszik, ne vallald.
2020. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Hát nézd. Ha adózhatsz mellette katásan, lévén saját eszközt használsz, nyilván otthonról, akkor akár jó is lehet.


De komoly cég ilyet nem csinál. Ordas nagy security breach.

2020. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahh az semmi, mi mar wcpapirt is vittunk be mert nem volt:D
2020. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!