Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik szeretitek a munkátokat...

Akik szeretitek a munkátokat mit csintok és hogyan kaptatok olyan munkát amit szerettek?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válasza érdekel leginkább akik szegényebb családi háttérrel rendelkeznek nem azoké akiknek minden adott volt ahhoz hogy olyan dolgot csináljanak amit szeretnek.
2020. jún. 20. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
A mostanival egy fejvadász talált meg és könyörgött, hogy menjek el interjúzni, aztán meg hogy menjek oda, jó sok pénzért. Egy bank IT részlegén vagyok manager. De ide hosszú út vezetett sok melóval. Egy diploma (diákhitel, meló) két felsőfokú nyelvtudás, meg pár év egy callcenterben.
2020. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
10 év vendéglátás mellett jártam egyetemre, levelezőn. 2-t elvégeztem, most jól vagyok, és soha nem fogok már talpalni. Nem születtem bele, de megküzdöttem azért, amim van. Nem beletörődtem, hogy nekem ez jutott, mert nem gazdag családi háttérrel születtem. Ez kifogásnak jó, csak nem eredményes. Hogy hova jutsz el, rajtad múlik, saját magamnak is mindig ezt mondtam, és igaz is. Ha eleget tanulsz, utána választhatsz, és amikor választhatsz, akkor felmerül a kérdés, hogy mihez lenne kedved, mit csinálnál szívesen. Amíg a rezsire gyűjtesz (Maslow piramis alja), addig az önmegvalósítás csak álom marad. Ahhoz pénz kell. Pénzhez meg tanulni, ahhoz meg dolgozni és seggelni szorgalmasan.
2020. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Egyetem, profession.hu, sikeres interjú
2020. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A putriba születtem, sose hittek bennem, így saját magamban kellett bíznom. Nem volt könnyű, mert cigányként sokan előítéletekkel fogadtak és ez kissé nyomasztott. 17 évesen felsőfokú nyelvvizsgát szereztem angolból, 25 évesen gépészmérnökként elvégeztem a BME-t, majd beálltam egy jó szaki mellé tanulni, tanulni és tanulni.


Higgy magadban és inkább dolgozz okosan, mint keményen - de a legjobb, ha okosan és keményen is tudsz dolgozni!

2020. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bíztató hogy nem egyszerű másoknak sem az élet és idővel tapasztalatból felépíthetem a kényelmesebb jövőmet.
2020. jún. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!