Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek miért nem válaszol...

Szerintetek miért nem válaszol egy munkáltató sem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta jelentkezek munkákra és semmi visszajelzés sehonnan ahol visszajeleznek ott már azt írják hogy már betelt. Így akkor hogy dolgozzon az ember hogy ha alig sőt egyáltalán nem is válaszolnak a munkáltatók többsége. Csak egy példa: Jelentkeztem az aldi logisztikai központba is ilyen egyszerű betanított munkára onnan sem kaptam még visszajelzést aztán ráírtam máshonnan közvetlen a cégre ahol azt írták hogy már betelt csakhogy továbbra is kint van az álláskereső oldalakon. Tehát ez az egész álláskeresés borzasztó nehéz és a pénztelenség már megöli lassan az embert mivel hónapok óta nincs bevételem és a szülőknek sem állnak valami túl fényesen.

26/f



2020. jún. 22. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Temérdek oka lehet a rosszul összerakott CV-től a protekciós alulmaradásig.
2020. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát inkább a protekció hiánya. És protekciót hol lehet szerezni?
2020. jún. 22. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Mert a jelentkezésed gondolom önéletrajzok küldözgetéséből áll. Ez a forma nem működik. Oda kell menni, beszélni a háeressel, személyes kontaktust kell létesíteni
2020. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Munkáltatóknak nem érdeke, hogy alkalmazzanak kizárólag téged. Ez csak a saját érdeked.


Kell egy letisztult, gyorsan áttekinthető önéletrajz és küldeni mindenhova, ami csak szóba jöhet.

2020. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom mert rengeteg a munkanélküli akit még felvehetnek. Korona vírus óta elég sokan vesztették el az állásuk.
2020. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ezek a válaszok nem juttatnak előrébb mivel ezeket tudom. Önéletrajzom áttekinthető mivel szakértővel csináltam meg. Nem azzal van a probléma hanem vagy meg se nézik vagy már megvan rá az ember vagy nem tudom. Akkor marad az otthonülés meg hogy 26 évesen szülők tartanak el más ötletem már nincs.
2020. jún. 22. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

Egyébként én őszintén nem tudom hova tenni az ilyen kérdéseket, mint ez is, pedig időről időre megjelenik egy ilyen. (akkor is mikor nem volt akoronavírus)


Én legutoljára, alig több mint 1 hónapot voltam munkanélküli.

Két állásinterjún voltam, abból egyet én mondtam vissza, mert nekem nem volt megfelelő, a második helyre felvettek. Pedig nincs semmi nagy szakmám vagy diplomám, amivel annyira kelendő lennék, és nem is Pest Megyébe lakok, hanem vidéki városba.

2020. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gooku ***** válasza:
18%

Kedves Hetes egyértelműen Szegedre kísértetiesen hasonló helyen lakik.


Kérdező!

Menj be a munkaügyi hivatalba!

Csak van egy a közelben, ha nincs, utazz más településre!

Ha a munkaügyi hivatal sem segít, akkor kb meg vagy lőve.

Nyelvvizsgád van?

Ha van, akkor is jót tenne még egy az esélyeidnek.

2020. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
#7: én egy egész évig voltam munkanélküli Nyíregyen és így is protekcióval sikerült bejutnom egy helyre. Pedig én sem vagyok GYP-s.
2020. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Hat pedig valahol benned vagy a jelentkezesedben van a bibi, en meg a korona alatt is kaptam allasajanlatokat (igaz azzal a kitetellel, hogy amig nem lesz vege a veszelyhezetnek addig nem tudnak beleptetni, azota mar mindenhonnan visszahivtak persze). Pedig a vegzettsegem egy nulla kb:) 27 eves vagyok.
2020. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!