Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségeim lennének?

Milyen lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés

Ha elvégzek egy mérlegképes könyvelő képzést (okj), azzal utána milyen lehetőségeim vannak?

Van már egy gazdasági diplomám (bsc), de nincs tapasztalatom a könyvelés, pénzügy területén még.

Ha szerzek tapasztalatot, akkor milyen fizetésre, lehetőségekre számíthatok a jövőben vele?

Valamint, aki jártas az ilyen okj-k területén, az melyiket ajánlja?

Amiket néztem: Penta unió, Pallasz70, Bge is indít ilyen képzést...


2020. jún. 27. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a Bge diplomásoknak indít egy okj-val egyenértékű továbbképzést, ahogy én értelmezem. Szóval nem alapszakra gondolok most.
2020. jún. 27. 12:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz egy könyvelőirodához. A mérlegképes könyvelő OKJ arra készít fel.
2020. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az megvan, de kicsit részletesebben érdekelne. Fizetés, egyéb munkalehetőségek..
2020. jún. 27. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz meg allashirdeteseket. Nem bonyolult.
2020. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kössz..

Akármilyen hihetetlen megtudom nézni milyen állásokat hirdetnek, de ez magában édes kevés. Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, nem bonyolult.

Remélem, ha majd neked lesz egyszer bármivel kapcsolatban kérdésed, hasonló választ kapsz.

2020. jún. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!