Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkoznál fiatal...

Mivel foglalkoznál fiatal nőként vidéki kisvárosban, faluban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szeretsz itt élni, borsod megye. Fiatal nő vagy, mibe fognál bele? Lehet szakma, vállalkozás bármi.

Ápoló vagyok, 1 éve dolgozom benne de már most ki vagyok égve. Hülyének néznek sajnos a vezetők, stb. Nem való nekem mégsem, szeretem az időseket, elesetteket de váltanék. 24 vagyok, elkoltozni nem akarok. Szeretek itt élni, szeretem a csendet, a nyugalmat. A legközelebbi város is csak 5000 fős, a megye székhelye Miskolc. Van 15 család méhem de az kevés, nem tudok belőle nyilván megélni. Jelenleg 200 ezer ftor keresek. Ebből kell gazdálkodnom vagy valami tanfolyamot fizetnem ami után esetleg vállalkozhatok. Nem tudom mivel foglalkoznék, azthiszem az emberektől elment a kedvem. Jó értékesítő nem vagyok sajnos.



2020. ápr. 8. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyel ki szabit. pihizz
2020. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanulj ki valamit, amivel távmunkában dolgozhatsz.
2020. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Őstermelő.


Ha faluban laksz, és esetleg még egy nagyobb udvar is rendelkezésre áll akkor zöldség-gyümölcs termesztéssel foglalkoznék. Időjáráson kívül más nem nagyon szól bele. Ezt hobbi szinten is el lehet kezdeni, most lehet palántázgatni is. Nem kell hatalmas anyagi befektetés hozzá.

2020. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
gyereket csinalnek ha van ferjem
2020. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Elmennék Bp-re magán egészségügyi szolgáltatáóhoz. A munkahelyem fizet nekem ilyen ellátást, rengeteg fiatal nő dolgozik ezeken a helyeken, és meg vannak fizetve, jókedvűek, mosolygósak.
2020. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Lehetsz nem jó lány is ;)
2020. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5,6 jókat ír.

Vagy talán neked kellene kitalálni, hogy mihez van affinitásod, meg kedved. Írhatja bárki, hogy legyél műkörmös, ha nincs kézügyességed és türelmed hozzá pl.

2020. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Prostituált lennék.

Esetleg pap.

2020. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szomoru, hogy otthon meg mindig ennyire eros a hierarchia es lenezi a vezetoseg az apolot, ahelyett, hogy kozos erovel egyutt javitananak az ellatas minosegen.


Szerintem is menj szabadsagra. Aztan talan ujult erovel nekikezdeni.

Kommunkacional valahogy kivivni, hogy ne legyenek halal bunkok veled - habar nem tudom azt hogyan kene megkozelitened pontosan.

En szemely szerint szovatettem, ha nem talaltam jogosnak a stilust amivel leszoltak. Mindharom esetben magabanezett a szemely. 2 elnezest kert, a 3. brit, o nem, de szamomra pozitiv valtozas jott utana, hogy kialltam magamert.

2020. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!