Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet "új életet" kezdenem?

Jó ötlet "új életet" kezdenem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, most végeztem el egy pedagógiai asszisztens tanfolyamot. Álláshirdetéseket elnézve Pest megyében van a legtöbb ebben a szakmában, mondjuk ez nem meglepő. Arra gondoltam szerencsét próbálok és ott helyezkedek el. Gyerekem még nincs, anyukám Pest megyei, így albérletet se kell keresnem. Páran azt mondják Pesten többet is lehet keresni, bár nem tudom hogy ped adsz-ként hogy, amikor az állami. Mondjuk az se teljesen világos, ha én pl Pestre járok be dolgozni vonattal anyukámtól, ami kB 40 perc, akkor térítik e azt nekem vagy legalább a 80%át ahogy szokták egyes helyeken? Ez azért nem világos, mert nem biztos, hogy ott be tudnék jelentkezni legalább ideiglenes lakcímre. A bejárás nem lenne akadály vonattal sem ugye, meg kocsival sem majd a későbbiekben, mert elkezdtem a jogsit. Ti a helyemben megpróbálnátok? Mit javasoltok? Kicsit félek most rögtön belevágni a vírus dolog miatt, mert attól tartok, hogy engem, mint új dolgozót elküldenek mihelyt bezárják újra az óvodákat, iskolákat. Mondjuk azt is hallottam, hogy az állami dolgozókat kevésbé küldik el. Ha esetleg ped asszként nem tudnék mégsem elhelyezkedni, akkor elnézve ilyen szakma nélküli állásokat és a fizetést még mindig többet kapnék mint itthon. Szerintetek?

#állás #Szerencse próbálás #Új élet kezdése
2020. júl. 7. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!