Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményed arról, akik...

Mi a véleményed arról, akik nem dolgoznak és a szüleik vagy a pasijuk tartja el őket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavarnak.
2020. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Jó nekik.
2020. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki maga dönti el, hogyan akar élni.
2020. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 walk w1th mee ***** válasza:
73%
Szerencsések és jól teszik
2020. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Lenézem őket.
2020. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Az,hogy egyszer majd nagyot fognak koppanni es akkor mar lehet sokkal nehezebb lesz beallni a munka vilagaba.0 tapasztalattal.

Nekem sem kellene dolgoznom de nem tudok itthon ulni.a gyerek 2 eves koratol mentem vissza dolgozni.igaz,hogy csak 6 oraban de legalabb hasznosnak erzem magam es itthon sem erzemagam eltartottnak akkor sem ha a parom ezt egyaltalan nemerzekeltetne velem

2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Én valahol irigylem. :D

Én a munkahelyet unom, nem a saját hobbijaimat. Nem szeretem a rendszerességet (tényleg nem) és mások irányítása alapján tevékenykedni.

A legtöbb munkakör amúgy nem hasznos.

Bár megbotránkoztató leszek, de én például csak néhány ember számára akarok hasznos lenni. A társadalom számára nem is tudok (a legtöbb munkakör nem az) és nem is hat meg.

2020. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megtehetik miért ne, szívük joga így élni.

Egyébként tegye mindenki a szívére a kezét és mondja azt, hogy ő akkor is dolgozna, ha amúgy nem kellene neki. Na ugye, hogy nem... A legtöbben sajnos olyan munkát végeznek amit jó esetben elviselnek, elvannak vele, de legtöbben inkább utálják. Nyilván van aki szereti és a munkájának él, de azért nem ez a jellemző.

2020. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Felnőttként a szülőkön élősködni gáz, ha átlag emberekről van szó. Gazdag vállalkozó főállású gyermeke más kategória. Aki egy pasival/nővel tartatja el magát az jól teszi, ha így is van elég pénzük.
2020. júl. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Most mondhatnám azt, hogy nem érdekel, mindenki azt csinál amit akar, az ő dolguk.

Viszont ha őszinte akarok lenni, akkor piszkosul lenézem az ilyen embereket és az a tapasztalatom, hogy az itteni válaszoktól eltérően a többség is.

Mindenkinek van egy apuci "pici" fia ismerőse, aki igazából életében nem tett keresztbe két szalmaszálat, de luxus kocsikkal mászkál és játssza az agyát, hogy ő az apja/anyja vállalkozásában MEEEENNYI sokat dolgozik. Aztán ilyenkor szokott az lenni, hogy ahogy a szülők eltávoznak at túlvilágra, pár éven belül a cég is megy velük, a kölök meg ott marad csupasz seggel.

Több gazdag szülőkkel rendelkező ismerősöm pl. tudatosan kivonja magát a családi vállalkozásból és saját erőből próbál meg sikeres lenni. Persze ez a szülők anyagi hátterével így is könnyebb neki, mint a nagy többségnek, de erre kár irigykedni.

Az otthon tespedő, kitartott barátnőknek pedig annyit üzennék, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagytok, de rohadtul. És itt most véletlenül sem a gyermekükkel otthon maradó anyákra gondolok, hanem az otthon tévéző meg láblógató fiatal, jól kinéző csajokról beszélek. A szépség el fog múlni, lehet hogy még van 5 éved, az is lehet hogy 10, de előbb-utóbb már nem leszel olyan kelendő cicababa és a pasid szépen leépít, és szerez helyetted egy másik hülyíthető fiatal csajt. Nulla munka és élettapasztalattal rohadtul nehéz lesz eladni magadat, 35-40 évesen beesve a munkaerőpiacra.

2020. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2