Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy barátommal beszélgettem...

Egy barátommal beszélgettem és ekkor merült bennünk fel ez a kérdés. És nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti mennyit dolgoznátok 300,500 ezerért, illetve 1 és 1,5 millió forintért?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyi időtöket áldoznátok fel, illetve ha lenne rá lehetőségetek mit tennétek meg azért hogy tiétek legyen a munka?

2013. jan. 11. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
12 nap, 20 nap, 60 nap. Nem törném magam, mert sok ilyen meló van.
2013. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve még napi 10-12 órát dolgoztam kb. 170 ezerért... Sokan ugyanennyit dolgoznak minimálbérért egy életen át...


Fizikai határai vannak az embernek. Hosszútávon nehéz, én is váltottam.


Akik ennyit keresnek, azok szerintem nem azért keresnek 10-szer annyit, mert többet dolgoznak. Valószínűleg van jópár beosztottjuk, akik semmit nem keresnek ;) És ez csak 1 lehetőség a százból.

2013. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Norbi, szerintem a kérdező nem így értette. Hanem hogyha egy hónapban kapnál annyi nettókat, amennyiket említ, azokért mennyire dolgoznál meg az adott hónapban.


Ugyanannyit, amennyit a kezdőfizetésemért. Abban különbözök talán a rossz értelemben vett átlagtól, hogy nem csak a pénzért dolgozok, így ugyanazt az alapos munkát végzem most 200 nettóért, mint kezdő koromban 100-ért. A munka nem valami szolgaság, vagy kényszer, ami arra jó, hogy ne halj éhen, de valamilyen szinten ez ad értelmet az életnek abban, hogy a munka pont úgy segít kiteljesedni, mint ahogy mondjuk a család. Persze ha jó munkád van. Ha igen, legyen mégjobb, ha nem, akkor tegyél meg mindent, hogy jó legyen. Nekem bejött.

2013. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:

Én ugyanúgy dolgoztam netto 63 ezer forintért, mint netto 350 ezerért. A hozzáállásomon, csak egy valamin változtat a fizetés. Hogy mit tűrök el, és mit nem. Mikor úgy dolgoztam netto 80 ezer forintért, hogy ezért napi 14-15 órákat kellett, 200 tételes étlapot egyedül tudni, emellett az egész konyhán egyedül dolgoztam - mosogatástól főzésig mindent -, majd erre fel, még a főnök is beszólogatott, persze hogy felmondok.


Jelenlegi állásomnál nem érdekel hogy egyhuzamban 20 napot kell ledolgoznom, mert még úgyis úgy érzem, hogy megfizetik a munkámat.

2013. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nettó kb. 120.000-at kapok havonta, úgy hogy 5 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, dolgozom sacc per kb 10 napot délután, 1-2 nap szombaton és minimum 1 vasárnap. 300-500ezerért dolgoznék az összes szombaton az tuti :D 1 és 1,5 millióért még az összes vasárnap is :D
2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!