Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb menyi lehet a versenyképes...

Kb menyi lehet a versenyképes fizetés az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés
Budapest környéki vegyipari cégnél, MSc diplomával, 10 év munkatapasztalattal kb mennyit lehet kérni? Az álláshirdetésben versenyképes fizetést írnak, de tőlem kérnek konkrét fizetési igényt. Kb mennyi lehet, hogy ne lőjek nagyon fölé de ne is adjam túl olcsón magam?
2020. júl. 8. 21:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megadtam idő közeben 380-at. Ha lesz folytatás, majd referálok róla, hogy mit szóltak hozzá.
2020. júl. 9. 12:27
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Mérnökként Budapesten mennyit lehet keresni kijelentéseket hagyjuk is. Nem mindegy, hogy milyen mérnök ès milyen iparág. Amit egy kezdő villamosmérnök vagy It-s mérnök keres, azért normálisan bejelentve egy építész Mérnök vagy élelmiszer mérnök 5 év tapasztalattal is összetenné a kezét. Gondolom a vegyész is a kevésbé jók között van.
2020. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Időközben eltelt majdnem egy hónap. Minden feltételnek megfeleltem, még az előnyöket is túlteljesítettem.

Ennek ellenére semmilyen választ nem kaptam...

2020. aug. 3. 09:47
 14/14 A kérdező kommentje:

Közben jelentkeztem egy másik állásra. Vidéki kutatóintézetben kerestek analitikust. Diplomás munkakör. Fizetés, nettó 140eFt/hó, ami jelen állás szerint tízen pár év múlva akár 145,6 e-re is emelkedhet.

Megköszöntem a lehetőséget és visszavontam a jelentkezésemet. Ennek tükrében azzal a 380-nal kicsit fölé lőhettem. Valószínű azért nem kerestek.

2020. aug. 10. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!