Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor szokott kiderülni,...

Mikor szokott kiderülni, mennyi a fizetés, ha állásinterjún nem jön szóba?

Figyelt kérdés

Az interjún nem említették, én meg valamiért nem akartam direkt rákérdezni, mert féltem, hogy negatív hatása lett volna sajnos.

Az interjú elötti telefonbeszélgetésben adtam meg fizetési igényt, igaz nem pontos összeget hanem tól/ig, de ha felvesznek, akkor akörüli összeggel számíthatok vagy majd a munkaszerződésben jön a meglepetés?



2020. aug. 4. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha fel akarnak venni, akkor lesz még egy beszélgetés, és ott jön a tárgyalás erről.
2020. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
a bértárgyaláson
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
El sem mennék interjúra, ha nem tudnám előre az adott pozícióhoz tartozó bérsávot. Minek raboljuk feleslegesen egymás idejét? Megkérdezem a recruitert és elmondja, nem szokott ebből probléma lenni.
2020. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Mi az hogy "nem jön szóba" ????


Nincsen SZÁD? Hát aranyapám most vagy ők hozzák fel a témát, vagy ha nem, akkor ott a kis szád kinyitod szépen és rákérdezel!

2020. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk eleve el se megyek olyan interjúra ahol előre nem tudom a bérsávot.
2020. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem is értem, mire számítasz kedves kérdező. Meg kell kérdezni, hogy ugyan már mennyi a kalács?
2020. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, meg kell kérdezni! Ha nem kérdezed mag, azt hiszik neked mindegy, csak munka legyen.

Bár nekem tapasztalatom, hogy ha nem hozzák szóba, akkor nem is akarnak felvenni.

2020. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Önkormányzatnál nekem eddig egy helyen mondták el csak. A többi helyen meg kb. kikellett volna találnom. Hiszen még azt se mondták el ott mennyi az illetményalap és a kiegészítés.
2020. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Önkormányzatnál nekem eddig egy helyen mondták el csak"



üvegzseb van kb 10 éve.... nem kell elmondani egy önkormányzatnál az illetményalapot. Minek. Publikus info a neten

2020. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen igaz. Hiszen két helyen sem ugyanaz az illetményalap és a kiegészítés. pl Budapesten mindkettő magasabb volt mint vidéken. Ahol úgy kell kibogarászni ezeket az infókat a költségvetésből.
2020. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!