Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha semmiképp nem lenne pénzed,...

Ha semmiképp nem lenne pénzed, minden reményed odalett, nem is találnál munkát, "eladnád" magad egy gazdag pasinak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
persze lányról van szó. :)
2010. aug. 4. 13:30
 2/21 A kérdező kommentje:
tehát elkezdenél járni a pasival és megoldódna minden anyagi gondod ami nyomaszt?
2010. aug. 4. 13:31
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem..A gyomrom nem venné be,hogy qrválkodjak...Inkább elmennék takarítani vagy bármi mást..
2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
simán
2010. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

én most egy pont ilyen helyzetben vagyok. Már hónapok óta keresek munkát de egyszerűen nem találok. Van egy barátom akivel 2 éve együtt vagyok, de ő is nagyon szegény.Már ott tartok hogy nem tudom fizetni a számlákat az albérletemben...:((( tiszta ideg vagyok.

Nemrég megismerkedtem egy dúsgazdag férfivel akinek nagyon tetszem ( jól nézek ki szerencsére) és akar velem kapcsolatot.Azt mondta támogatna. Ti mit tennétek?

2010. aug. 4. 13:44
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Én nem lennék k.urva. De persze, Magyarország a k.urvák hazája, ezt mindenki tudja külföldön is.
2010. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
kérdezd meg a gazdag ismerősödet,hogy nem akar-e felvenni a cégébe,és maradj a mostani fiúddal.
2010. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne maradjon vele, csak az a szerencsétlen járna rosszul, mikor kiderül, hogy milyen habitusú asszonykája van.
2010. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt amikor már teljesen el voltam keseredve hasonló okok miatt + a rossz házasságom miatt a gazdag szomszédom állandóan "zaklatott"

Ő kerek -perec azt mondta,hogy ha a szeretője leszek,akkor Pesten bérel nekem lakást,és minden megkapok amit akarok,csak annyit kell tennem,hogy amikor feljönne hozzám akkor szeretkezem vele..

Szép ajánlat de nemet mondtam...Egyszerűen képtelen lettem volna arra,hogy pénzért oda adjam magam valakinek akit nem szeretek..Akkor már én sem lettem volna más csak egy rib@nc.. Nemet mondtam,és végül is minden jóra fordult..Az életem azóta gyökeresen megváltozott,és ma boldog vagyok..Időközben hallottam,hogy a gazdag pasi amit nálam nem ért el azt elérte egy másik lánynál..Szerencsétlen lány csak addig élt jól amíg a pasi rá nem unt..Amikor már nem kellett neki,dobta mint egy rongyot,és se lakás,se semmi...Így most egyedül maradt..Kell ez neked?

nem beszélve arról,hogy írod,hogy 2 éves kapcsolatod van..Te hogy szeretheted a férfit ha ilyen megfordul a fejedben??

2010. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igazából már szakitanék a barátommal ettől függetlenül is szerintem.
2010. aug. 4. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!