Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha semmiképp nem lenne pénzed,...

Ha semmiképp nem lenne pénzed, minden reményed odalett, nem is találnál munkát, "eladnád" magad egy gazdag pasinak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Előttem hozzászóló igazad van abban amit leírtál, de itt arról van szó elfogadja-e, hogy egy gazdag pasi kitartsa.

Nézz körül hány nő van együtt a pénzéért egy pasival, akkor azok mik? Ja van család, gyerek akkor rendbe van, akkor is eladta magát nem igaz. Az megint más dolog, hogy erről ki hogy gondolkozik. Pl. Én nem kötöttem össze az életem a válás után egy idősebb pasival a pénzéért, de van aki megtette és él mint hal a vízben mindene meg van.

Van akit a pénz boldogít van akit nem ez csak gondolkodás és felfogás kérdése.

2010. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!