Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lazább és nyugodtabb...

Ha lazább és nyugodtabb munkát akarok, akkor multi helyett állami cégek felé érdemesebb orientálódni?

Figyelt kérdés
Én pl 4-kor be akarom fejezni a munkát, nem fogok túlórázni. És munkaidőn kívül a telefont is kikapcsolom.

2020. aug. 19. 00:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ilyen lusta, buta emberek kellenek oda, mint te
2020. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja, diplomával meg 2 nyelvvizsgával olyan buta vagyok mint a föld, na ne röhögtess
2020. aug. 19. 14:34
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12


A diploma nem jelenti azt, hogy valaki okos, csak azt, hogy tud tanulni :D Ezt mondom diplomásként, annyi életképtelen diplomás van...


Exem állami cégnél dolgozik, mérnök, egész jól keres és délután 3-kor végez. Én multinál vagyok(HR), szintén jól keresek, de itt megy a hajtás, bár én soha nem túlórázok, csak akkor tenném, ha kötelezően előírják. Szóval nagy különbség nincs. Nekem ez csak átmeneti munka, az biztos, hogy stresszes munkát nem szabad sokáig csinálni, mert rámegy az egészséged. Szóval jah, nézz szét, milyen lehetőségek vannak.

2020. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Kezdődik a "diplomám van, okos vagyok" rész...
2020. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14

Egyáltalán milyen alapon mondja hogy buta vagyok? Nekem hobbijaim vannak, nem akarok napi 12 órákat bent ülni a cégnél..

2020. aug. 19. 19:14
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Mert ha dolgozni lusta vagy, valszeg tanulni is az voltál. Valahogy meglett a diplomád, lehet a szakdolgozatodat se te írtad.
2020. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én alapból okos vagyok, nem kihívás elvégezni az egyetemet.. Okosabb vagyok annál is, mint hogy rabszolga legyek egy multinál. Én sportolok versenyszerűen, nekem az fontosabb mindennél
2020. aug. 19. 21:17
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát persze :D az elettapasztalatom mondatja velem, hogy aki okosnak hiszi magát és hangoztatja is, az a legrondább kés a fiókban :D úgyhogy jó edzést, nem is való neked a munka.
2020. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Legrondább=legtompább
2020. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!