Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnek penzt keresni...

Hogyan tudnek penzt keresni egy ilyesmi munkával?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok. Szeretnék valamivel pénzt keresni, férjem nem keres rosszul,de valamit en is szeretnek csinalni itthonrol.

Bocsi ha valaki nagykepunek veszi majd a soraim,de az igazsagot irom le.

Tehát a kulsommel teljesen meg vagyok elégedve igy szules utan is.. lattam facebookon,hogy pl ruhas oldalak kiteszik a ruhájukban selifzo noket..ezert ok penzt kapnak?

Esetleg valami oldalhoz hogyan lehet csatlakozni posztolni stb.. ilyeesmik erdekelnek..ha van valami tippetek segitsetek legyszi.. koszi :)


2020. aug. 27. 05:32
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem, azért nem kapnak pénzt.

Ebből akkor tudsz pénzt keresni, ha van egy megfelelő méretű és minőségű követő bázisod facen vagy instan.

2020. aug. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ahhoz sokkal több minden kell, hogy neked a szépségedért fizessen valaki, vagy egy felépített fan tábor, vagy kapcsolatok modell szakmában, stb. Sok szép ember van, lehet, hogy te ezek közül is kitűnően szép vagy, de ez önmagában kevés.
2020. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

livejasmin.com


Egy rokonom csinálta ezt (mármint a ruhaboltos témát), ő havi 1-2 ruhát kapott érte egy kisebb butikban (vidéki kisvárosban, fogalmam sincs csinálja-e még)

2020. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
livejasmin vagy nemjólanyok.hu
2020. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!