Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession oldalon miért...

Profession oldalon miért leginkább gyári munkák, eladói vann javarészt?

Figyelt kérdés
Már csak a várost, Győrt írom be, illetve Komáromot, és ez van. Hol érdemes állást keresni?

2020. aug. 27. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gazdasági élet legnagyobb foglalkozói a gyárak és a kereskedelem. Nem várható, hogy egy országban ugyanannyi jogi asszisztens keljen mint amennyi pénztáros.

Mi szamít neked értelmes állásnak?

2020. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát vidéken nagyon kevés olyan munka, ami magas kvalifikációt igényel.


A Profesison csak abból dolgozik, ami van.

A vidéki munkaerőpiac meg nagyon gagyi.A fizetések is a béka segge alatt vannak, meg az állások számra is kevés.

2020. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg a béka segge alatt vannak a fizetések. 3 műszakos munkát találtam nettó 170-180 ezerért. Irodai munkát, vagy fuvarozói állást, esetleg targoncás melót keresnék. Azt mondják utóbbit nettó 300 ezerrel is megfizetik. Mióta letettem a vizsgát, azóta se találtam ilyet.
2020. aug. 27. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Welcome to magyar vidék. Ez van. Értelmes munkák Budapesten vannak meg pár nagyváros üzemeiben és szolgáltató központjaiban aztán viszlát.
2020. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Budapestre tervezek költözni, ott munkát vállalni, de ehhez tőke kell, hogy ott ne haljak rögtön éhen és legalább egy kis egér lyukat ki tudjak venni magamnak. Mennyi tőke kell ehhez nagyjából, hogy az első két hónapban mindenképp fenn tudjam tartani magam?


Győrben próbálkoztam eddig, de egy ekkora városban sincs értelmes munka?...

2020. aug. 27. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ertelmes munka szamodra? Mernoki pozik nem jatszanak?

Egyebkent a kozhiedelemben el egy olyan hogy az Audiban 300 folott keresnek az operatorok. Probald meg azt (valoszinuleg nem igaz).

2020. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem igaz, nem keresnek annyit. Tapasztalatból tudom. Mérnöki nem játszik, akkor már az egész halott ügy?
2020. aug. 27. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1 "Mi szamít neked értelmes állásnak?"


Könnyebb irodai adminisztratív munka. Excell, office fileok készítése, aktatologatás

2020. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen átvesznek audiba akkor operátorként meglehet nettó 300 at keresni,eszméletlen sok túlórával.

Van egy ismerösöm aki annyit keress ott, igaz szakmája is van

2020. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van szakács szakmám, illetve érettségim és EBC*L-em. Nekem a sori monoton meló az egyenesen lélek ölő. Ezért írtam más opciókat, de más állás oldalt is szívesen fogadok.
2020. aug. 27. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!