Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csökkentek felére kb....

Miért csökkentek felére kb. az IT-s bérek fél év alatt? Már bruttó 450 ezerért is Senior (5+ év és felsőfokú IT végzettség) fejlesztőt keresnek. Régen ennyi a Green Foxos kezdő Junior bére volt

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 15:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%
Jó tudni, hogy "már egy építőipari segédmunkás is jobban keres nálam". Akkor megyek is segédmunkásnak... Ja nem... Egyrészt én sem vettem észre, semmilyen bércsökkenést, másrészt rohadtul nem érdekel mennyit keres egy segédmunkás. Ha többet keresne, akkor is fejlesztőként dolgoznék. Egyébként ha bruttó 450 a legjobb ajánlat, amit kapsz 5+ év tapasztalattal, akkor nézz magadba, mert veled van a baj.
2020. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát én napi 8 óra munkával a 12 órázó építőipari segédmunkás fizetésének a többszörösét keresem, miközben itthon ülök a légkondocionált szobámban és épp gyakorira írogatok :)
2020. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!