Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan kérdőívkitölt...

Mondanátok olyan kérdőívkitöltős oldalakat/alkalmazásokat ahol nem lehetetlen összegyűjteni elegendő pénzt a kiváltáshoz és teljesen megbízhatóan el is küldi?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszii

2020. szept. 2. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Írok néhányat, ahonnan már tudtam pénzt kivenni, de ezt úgy képzeld el, hogy kb. fél év alatt gyűlik össze annyi pont vagy összeg (de van, amelyiknél sokkal több idő), mit ki lehet kérni (1500-3000 Ft, 3-5-10 Euro, ilyesmi pénzeket kell összegyűjteni minimálisan). Szóval ha megélhetésre kéne, akkor felejtsd el.

I-Say, Brain Active Panels, Mobrog, Lifepoints, Adunk a véleményére (ezutóbbinál csak mindenféle kuponokat tudsz a pénzen venni - pl.: emag kupon).

2020. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grabpoints


Tele van kérdőívekkel. 5 dollár a minimum kifizetés (Paypalra). Naponta 5-10 dollárt keresek rajta átlagosan. (Mondjuk én Németországból töltögetem ki a kérdőíveket, lehet ez is számít, hogy mennyit keres az ember.)


Mindenesetre az oldalt jó szívvel ajánlom. Átlagosan pénzkikéréstől számítva 2-3 napon belül fizet.

2020. szept. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg még érdekelnek ilyen jellegű oldalak?

Ha igen dobj egy emailt,aztán el küldöm azt a pár megbízható oldalt. 🙂

2021. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!