Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hónapja nincs munkám. Úgy...

2 hónapja nincs munkám. Úgy érzem hogy most lehetetlen lenne munkát találni, mennyi ideig fog tartani ez a veszélyhelyzet?

Figyelt kérdés

Ahol korábban dolgoztam az a cég elköltözött. Azóta nem találtam másikat, de most emiatt a vírus miatt szinte lehetetlen munkát találni. Mennyi ideig fog ez tartani kb?


Aki ilyen helyzetben van mint én ők miből éljenek meg? (még nincs egy éve hogy dolgozom emiatt nem kapok semmi segélyt)


Köszi a válaszokat!


2020. márc. 17. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem 2-3 hónapig biztos, hogy el fog tartani.
2020. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Jelenleg árufeltöltőnek, kasszásnak, árukiszállító-sofőrnek simán el lehet menni ha a megélhetés forog kockán. Persze a presztízse 0 ezen munkaköröknek...
2020. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is így vagyok. Képzettségem miatt lesz lehetőségem kitúrni az alacsonyabb képzettségűeket. Éhen nem fogok halni. De a szép nyaralásoknak, új telónak, oled tv-nek, fullframe fényképezőnek, új gépnek, és egyéb luxuscikkeknek lőttek idénre. Örülni kell, ha luk van a valagadon, és nem kell éhezned.
2020. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Én azért látok most is álláshirdetéseket. Nem tudom ezek mennyire valósak, vagy csak még nem volt idejük bevenni...

Én annak idején, a 2000-es évek végén végeztem az egyetemen. Akkor 3 évig voltam munkanélküli a válságnak köszönhetően. Most talán ennyire nem lesz rossza a helyzet.

2020. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ezt megszívtad, pont mint én,ha még 3-hétik megy ez a nátha hisztéria akkor kész nekem itt az út vége.
2020. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem nátha!!!
2020. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

en januartol vagyok munkanelkuli. plusz a fogaim se 100asok. Orulj h nincsenek egezsegugyi.problemaid.

Nem tudod felmerni milyen elonyos helyzetben vagy igyis azokkal.szemben akik raadasul betegek is.ebben a helyzetben.

(az a baj.nalam nem tudom melyik fogam faj 3kozul fent es lent is 2kozul melyik faj. -mindezek gyokerkezelve voltak , es az.orvos se tudja.megallapitani.. na ez igazan nehez szitu szerintem)


Mibol eljenek meg? kerdesedre prob.valaszolni.. lehet fura de ha kerted van vegyel kiscsirkeket vagy hazi tojasokat kooltogeppel kikelhetnek.

Ha nemnagyon.van erre penzed akkor vetomagokat vetni es palantat ultetni ha lehet.

(lehet hulyessegnek tunik de ne torodj mit mond mas-liszt kis olaj so es eleszto-csinalj othon kenyeret) ezekkel mind mind sporolhatsz ici pici befektetessel.


A lenyeg az.h vmit tenyleg csinalj, ne alj tetlenul.

Vagy mas tipp: hazi szappant amit eladhatsz- mert valság jon-

Amerikai híreket szoktam olvasni es a tozsde reszvenyek oriasokat estek

-az osszeomlas immar elkerűlhetetlen.

Ne felj, ha esetleg felsz irj nekem lehet tudok mas tanacsal segiteni.

Udv. es kezdj vmit tenni

2020. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, hogy több százezer munkanélküli lesz rövidesen az országban, a válság minden szektorba begyűrűzik majd, ezért sok munkanélkülivel kell majd versenyezned a munkáért idén és jövőre is. Talán 2022-től javulhat a helyzet. Ez a pesszimista forgatókönyv, de szerintem te is készülj erre.
2020. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(-as ez nem egy pesszimista forgatókönyv, inkább optimista. Lévén azt feltételezed hogy lesz munkahely.
2020. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van munkád azóta?
2020. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!