Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki minden nap megiszik egy...

Aki minden nap megiszik egy kis üveg FuzeTea-t, az már jómódúnak mondható?

Figyelt kérdés

Egy ilyen 500 ml üveg 350 forint körül van. Nagyon drága, minden nap meginni elég sok pénz. A nagy üveges jobban megéri.

Persze egy hónapban egyszer megengedhetem magamnak a FuzeTea-t, de naponta szerintem elég nagy luxus. Egyik kolegám kezében látom minden nap. Nem is értem miből



2020. szept. 8. 20:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
92%
CSAK A FUZE TEA!!!! Az Arab sejkek is ezt isszák az arany rollsroyceba ülve. :D
2020. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%
De az arab sejkek csak a másfél literest veszik és utántöltik, a fél literes még nekik is drága. :D
2020. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Én havi 45-50 ezret költök kajára. Jó tudni, hogy gazdag vagyok, mindig erre vágytam.
2020. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
90%

Annyira jók a kommentek, hogy sírva röhögök, írjatok még XD


Amúgy aki fuzeteat iszik, sikeres ember nem lehet, ott a smartwater, 600 ft 6 deci, aki igazan jómódú, csak az okosvizet issza :D

2020. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Én leginkább ünnepnapokon iszok FuzeTeát, legutóbb pl szilveszterkor ittam, hátha szerencsét hoz és gazdagságot hoz az év.


De az igaz, hogy soha sem láttam még, hogy tele lenne az üveg, mindig negyedéig van. Lehet tényleg meghagyta félig az üveget, hogy ezzel hülyítsen minket. Mi meg ki vagyunk akadva, hogy engedi meg magának hogy ilyeneket iszik minden nap

2020. szept. 8. 22:08
 26/43 anonim ***** válasza:
94%

"Amúgy ez tényleg jó cucc, vagy ugyanolyan vacak, mint az összes Ice Tea?"


Szüleim egyszer megleptek egy üveggel, találtak valahol leakciózva, közeli lejárati dátumút. Az volt a karácsonyi ajándékom. Ízre hasonló, mint a többi ice tea. Az érzés, hogy prémium terméket iszok, viszont felbecsülhetetlen.

2020. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet tényleg meghagyta félig az üveget, hogy ezzel hülyítsen minket."


Tuti, hogy kamuzik. Halandó ember nem engedhet meg magának minden nap egy Fuze Teat. Azért érted, mégse egy Lipton. Nekünk van egy üveggel elrakva. A diplomaosztómra tartogatjuk, remélem nem romlik meg addig.

2020. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%

Sztm egy ilyen teás üvegbe tölts otthon teát,amolyan utántöltés.

A kollégáidnak meg mondd,hogy veszed minden nap,ha ez státusz szimbólum,mint másnak az Iphone.

2020. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam, hogy a gazdagoknak szar az ízlésük.


Most így hirtelen megértettem, hogy miért nem ízlett nekem sose a fuzetea.

2020. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
84%
Értem én, hogy trollkérdés, de ha nyomokban tartalmaz igazságot, akkor tudok gratulálni ahhoz, hogy autót tartasz fenn úgy, hogy effektíve éhezel.
2020. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!