Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki minden nap megiszik egy...

Aki minden nap megiszik egy kis üveg FuzeTea-t, az már jómódúnak mondható?

Figyelt kérdés

Egy ilyen 500 ml üveg 350 forint körül van. Nagyon drága, minden nap meginni elég sok pénz. A nagy üveges jobban megéri.

Persze egy hónapban egyszer megengedhetem magamnak a FuzeTea-t, de naponta szerintem elég nagy luxus. Egyik kolegám kezében látom minden nap. Nem is értem miből



2020. szept. 8. 20:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát én egyedül havi 80ezer körül költök kajára és nem vagyok gazdag. Én is vehetném minden nap, de rohadt sok felesleges műanyag palack, nem túl környezetbarát. Én nem irigykednék, hanem megkérdezném, mit gondol a környezetszennyezésről.
2020. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

És ettől most jobban érzed magad, hogy itt írod polgárpukkasztásként hogy 80 ezret költesz kajára? Gratulálok..

Más meg éhezik

2020. szept. 10. 12:45
 43/43 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne,hogyan jön ki havonta a 80000ft.

Megosztod velünk?

2020. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!