Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi jut eszedbe akkor amikor...

Mi jut eszedbe akkor amikor meghallod azt, hogy Pénz? Mi a legfontosabb számodra!

Figyelt kérdés
Szerinted a boldogság legfontosabb alapköve a pénz?

2020. szept. 16. 09:30
A kérdező szavazást indított:
Pénz!
Család!
Barátok!
Szórakozás!
Karrierr!
Önmagam!
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a biztonság jut eszembe. Nem a boldogság alapköve, de hozzájárul a minőségi élethez. Ha van elég, akkor nincs feszültség, veszekedés a családokban, nyugodtan lehet felmondani, amikor kell, stb. Egy szint felett már nem ad nagy pluszt az élethez. Nekem a boldog család jelenti a boldogságot, aminek egy eleme a pénz.
2020. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Forint, nagy F-fel,

ne mondd, hogy nem áll fel!

Ha felmegy, mindenki felizgul,

háromszáz fölött beindul,

háromhúsznál még Te vagy az úr,

de háromötvennél seggbe kúr!

Közben a frank szopatja,

az unió az egészet videózza.

Végül elmész külhonba,

Te leszel a milliomos rabszolga.

Ne csináld má', gyere vissza!

Mer' mi leszünk a levét aki issza.

2020. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
nekem Isten a legfontosabb.
2020. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztonság és kényelem, ebben a sorrendben (tehát először a biztonság, másodszor a kényelem jut eszembe).
2020. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Nekem meg Michael Jackson.
2020. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
"Ha pénz van minden van" Ezt egy ázsiai vállalkozó mondta nagyon régen és tök igaza van, mindig is igaz ez az állítás
2020. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ezáltal? Úgy értve mindent meg lehet venni pénzért?
2020. szept. 16. 14:05
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mindent meg lehet venni pénzért. Vannak, akik azt állítják, hogy bizonyos dolgoknak nincs áruk, pl. egészséget, időt vagy szeretetet nem lehet pénzért vásárolni, de ez csak a szegények önigazolása. Az égvilágon mindent lehet kapni pénzért, csak bizonyos dolgok annyira drágák, hogy az átlagember el sem tudja képzelni, hogyan lehet őket megvásárolni.
2020. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudsz venni, el sem tudod képzelni, hidd el én sem vagyok gazdag, de akinek van pénze a jólétre az lesül róla, sokkal nagyobb az önbizalma, önbecsülése, szeretni fogják érte, nem csak a pénzéért. A másik meg az egészséget is meg tudod venni, mert van pénzed az egészséges dolgokra, van pénzed, időd is hogy jókat sportolj, jókat relaxálj, utazgass kikapcsolódásként, stb. Nem kell több csak pénz. Ha sikeres vagy azzal jön a kapcsolati dolog is, minden könnyen megy mert nem kell sokat bizonyítanod sem, csak tejelsz. És jól érzed magad, erre mondta az ázsiai fickó, ha pénz van minden van.
2020. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én azt mondom neked. Nem lehet megvenni a boldogságot,az egészséget sem.


Persze én nem azt mondom, hogy megéri szegénynek lenni.


Ugyanis a pénztelenség egy állapot a szegénység pedig mentalitás.


Én azt mondom. Ha van pénzed több eséllyed van olyan partnert találni aki a megfelelő számodra. Illetve ha van pénzed többet tudsz tenni az egészségedért. :)

2020. szept. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!