Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Részmunkaidős home office...

Részmunkaidős home office munkát (nem vállalkozói) miért nem lehet találni?

Figyelt kérdés
A koronavírus miatt a csapból is az folyik, hogy a home office a jövő és mennyien dolgoznak otthonról, mégsem találok 4-6 órás állandó home office munkát (8 órásat sem). Adminisztratív, sales, ügyfélszolgálat területről dolgozik otthonról mostanában bárki?

2020. szept. 18. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Igen, nálunk is a cég kb 90%-a otthonról dolgozik, de ez azoknak jár, akik már betanultak, akik már bizonyították, hogy tudnak otthonról, egyedül dolgozni.


Nem úgy működik, hogy felveszünk, aztán otthonról dolgozol. És a home office az mindig egy lehetőség, vagy kapsz, vagy nem, sőt, ha olyan a feladat, akkor bent kell lenni, nem úgy működik általában, hogy többé a cég felé sem nézel.

2020. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de nekem anno voltak olyan kollégáim, akiket kifejezetten home office ügyfélszolgálatosnak vettek fel, max évi 1-2x ha bejártak céges kajálásra meg adategyeztetésre (messze laktak az irodától). Ilyen máshol nincsen?
2020. szept. 18. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
lehet találni
2020. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most félig home officeban vagyok, mert heti 2napot bennt kell lenni. Aztán h ez mennyire fog változni nem tudom a vírus miatt. Eleve call center ügyfélszolgálaton dolgozom és nekünk be kellett járni kőkeményen több mint egy éve. Anno néha egy-egy nagyobb poziban lévő ember vagy vezető volt home officeban 1-2napot. Mióta jött ez a járvány azóta vagyunk otthoni munkában. Ez azt jelenti, h én nem azért jöttem ide több mint egy éve, h majd otthonról dolgozzak, csak így alakult.


Kérdező lehet, hogy jobb ha elmész ügyfélszolgálatra vhova személyesen és lehet h időközben a vírus miatt behozzák, h lehet majd otthonról dolgozni.

2020. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged????


Lehet találni , csak kell hozzá olyan szakma, munkatapasztalat...

2020. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van a puttonyban valami meno diploma, akkor sima ugy. Mondjuk egy it-s diplpma...
2020. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs igazán elterjedve a részmunkaidős munka, ezért.
2020. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!