Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz fizikai munka meddig...

Nehéz fizikai munka meddig lehet ezt így bírni?

Figyelt kérdés
Az adott munkahelyemen egy szalag sorra kell rá helyezni ládákat aminek a súlya 25-35 kg között van. Napi 8 órában 3 műszakban csinálni elég fárasztó. A főnökömnek már szóltam meg a kollégák is, de eddig nem sok sikerrel. Emelő daru van, de ehhez a ládához nem lehet sajnos használni mert nincsen rajta fogás. Tanácsok esetleg.

2020. szept. 28. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Valaki bírja 40 évig valaki egyig sem. Nyilván túl drága lenne megoldani aztán ha te kidőlsz majd odaraknak mást. Egy ilyen pakoló robot alsó hangon tizen millió, számold ki hány havi béred ez. Az se biztos hogy visszahozza az árát valószínűleg hamarabb tönkre menne. Nálunk is ez van olcsóbb emberekkel dolgoztatni mert ameddig három műszakban megcsinálják bruttó 220-250-ért pótlékkal mindennel együtt egyszerűen olcsóbb velük csináltatni a fizikai munkát.
2020. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%

Ne rinyálj, inkább örülj, hogy felvettek valahova is.

Simán ki lehet bírni, az évekig otthon ülés sokkal rosszabb lenne, amiket meg elmeséltél, hát ez csak laza könnyű fizikai herevere jajj akarom mondani "munka".

2020. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj máshova, sok könnyű gyár van. Gépkezelő meg összeszerelő nem is emel nehezet. Ez káros nagyon, meg szakadsz. Az emberi szervezet inkább a mozgásra lett kitalálva, nem erre.
2020. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2 válaszoló.

Nem rinyálok!

Örüljek hogy fel vettek. Normális válaszokat vártam nem ilyen be nyögéseket.

Ha neked ez laza munka akkor vajon mi a nehéz?!

Az ostoba válaszaidat tartsd meg magadnak!!

2020. szept. 28. 18:19
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ládapakolás tényleg laza. Nulla gondolkodás, nulla felelősség csak pakolgatsz. Ha szerinted ez nehéz elküldenélek egy bányába egy hétre.
2020. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1 láda 25-35 kg között van. Naponta 200db biztos hogy meg emelek és utána az le is kell raknom egy másik raklapra.


1 láda 25 kg x200= 5000 kg ezt még szorozd meg 2-vel.

Ez könnyű fizikai munka?

Ezen kívül ott van a logisztika. számítógép kezelés, targoncázás és 4 féle főnöknek kell meg felelni. Van rajtam felelőség.

2020. szept. 28. 18:35
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez még mindig elég lazának hangzik. Logisztika? Az hogy arréb tolsz egy raklapo? :D Aranyom te nagyon el vagy tévedve. Ez laza meló. Örülj hogy ilyen jutott, sok hely van ahol dolgozni is kell.
2020. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja értem akkor amit én csinálok az nem is számít munkának és hogy én nem dolgozok?!

A logisztika nem csak abból áll hogy odébb tolok egy raklapot. Nézz utána a logisztika szó jelentésének aranyom.

2020. szept. 28. 18:50
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Nocsak, eddig még csak pakolászásról volt szó, most meg már van logisztika, számítógép kezelés, targoncázás meg rengeteg főnöknek kellő megfelelés is? :D

Majd 1 óra múlva visszajövök még röhögni, adigra kiderül, hogy te vagy egy személyben a portás, a takaritó, a szakács, a sorvezető, a múszakvezető, az informatikus, a minőségügyi mérnök, és a HR-es is :DDD

2020. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"A főnökömnek már szóltam meg a kollégák is, de eddig nem sok sikerrel.

Tanácsok esetleg."


Kormányhivatalokban találhatók a munkaügyi felügyelőségek (munkaügyi és munkavédelmi hatóság). Ott érdeklődd meg, hogy munkavédelmileg szabályos ez a helyzet, vagy sem. Ők pontosan ismerik a vonatkozó jogszabályokat.

2020. szept. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!