Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme ebben a kategóriáb...

Van értelme ebben a kategóriában kérdést feltenni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Van.
Nincs, itt mindenki zöldségeket beszél.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ha nem Bandi a ló vyg
2020. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Bár elég járatos vagyok a pénzügyi dolgokban, de néha még én is tanulok valamit - bár itt inkább segíteni szoktam.

2020. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. Én is sokat szoktam itt tanulni. A nehezebb elméleti kérdéseket viszont itt nem szeretik megbálaszolni, bár mondjuk érthető.
2020. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes kérdést igen, van.

Olyanokat, mint hogy "mit tanuljak ha sokat akarok keresni?", "hogyan tudok egy hét alatt 100ezer Ft-ot keresni?", "mit dolgozzak ha semmihez nem értek és lusta vagyok, de gazdaga akarok lenni?" és hasonlókat teljesen felesleges. És mégis rendszeresen kérdeznek ilyeneket, majd megsértődnek ha nem kapnak használható választ.

2020. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, ha tárgyilagos kérdésről beszélünk. Én úgy érzem képben vagyok a pénzügyekkel, de találkoztam már itt olyan ellentétes véleménnyel, ami teljesen más oldalról világította meg a tényeket és végülis a vitánkból nagy egyetértés lett. Konstruktív viták is kialakulnak itt, ami szerintem tök hasznos.

Azoknak a kérdéseknek nem látom értelmét, hogy:

Hogy csináljak 1000 forintból 1 milliót?

Hogyan gazdagodjak meg zéró energia befektetéssel?

Mit dolgozzak?

Mit tanuljak?

Milyen jó ötletetek van, amiből vállalkozást lehet indítani?

És még sorolhatnám.

2020. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét kérdés érdemes feltenni, mert talán kapsz választ olyanoktól, akiknek van tapasztalatuk. A "bolti eladó mennyit keres" típusú kérdéseknek nincs értelmük, mert azonnal jön három "örülj ha minimálbért kapsz" típusú pesszimista hozzászólás, aztán két troll aki közli, hogy "1-2 milliót biztosan.
2020. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!