Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tartják sokan automatiku...

Miért tartják sokan automatikusan karriernek ha valaki irodában dolgozik még akkor is ha keveset keres?

Figyelt kérdés
nem egy ismerősöm el van telve magától hogy irodában dolgozik, holott sokuk ilyen lótifuti betanított munkás csak..semmivel se keresnek jobban mint egy gyári dolgozó vagy egy takarító.
2020. okt. 5. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Minden karrier
2020. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd. Már. Abba.
2020. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Jo reggelt Balazs!
2020. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert aki egy irodában dolgozik sokkal többr vitte, mint te munkanélküli alkoholista
2020. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom úgy vannak vele, hogy ha már kevés a fizetés, legalább a munkakörülények legyenek jók. Szerintem sokat számít, hogy milyen környezetben húzol le napi 8-9 órát, egy télen hideg, nyáron forró gyárcsarnokban, vagy egy hűtött-fűtött kényelmes irodában.
2020. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Miből gondolod, hogy nem karrier? Néhány év alatt simán fejlődhet és feljebb léphet a ranglétrán az ember egy jó helyen, egy életképes területen. Azért mert te csak annyit látsz, hogy “iroda“ attól még gőzöd sincs mit csinál valójában és hogy mit és mennyit tanult érte. A kis ügyvéd bojtár is irodában kezdi, aztán szép lassan ügyvéd, bíró stb. lesz belőle ha kitart és van lehetősége. Ezzel szemben te mit fogsz csinálni egész életedben? Takarítasz?

Majd lehet egyszer pont egy irodában fogsz takarítani, ahol làthatod miről is van szó.

2020. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Nézd Balázs, én pont ilyen irodai "lótifuti betanított munkás" vagyok, és a fizetésem sem túl magas. De cserébe van egy totál nyugodt láblógató munkám, nem vagyok gályarab egy gyártósoron, több műszakba a sok 6 elemis tróger között. Egyébként egyáltalán nem tartom karriernek, most ez van, tökre elégedett vagyok vele, de egyszer még lehet nekem is vissza kell mennem az alpári trógerolásba. Amikor pedig valaki kérdezi hogy mi a munkám, ilyen emberek közül, ha próbálom elmagyarázni, csak néznek, mint borjú az új kapura, nem is értik hogy mi ez, meg hogy így is lehet pénzt keresni, mert világ életükbe csak a proli munkát ismerték.

A képzettséget nem igénylő szellemi munka "preztizsét" nem az össztársadalom árazza ilyen magasra, hanem azok akik számára elképzelhetetlen hogy egy ilyen munkába helyt álljanak.

2020. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Hát mert egy alapítványi iskolában mindenki okos.
2020. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Az iroda az presztízs. Aki irodában dolgozik az megüt egy jósági szintet. Egy irodista még akkor is ha a legalacsonyabb pozícióban dolgozik, akkor is százszor komolyabb, értékesebb mint egy akármilyen proli alja melós.
2020. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!