Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az átlagfizetésetek...

Mennyi az átlagfizetésetek azóta, hogy munkába álltatok?

Figyelt kérdés
Előző munkahelyek is játszhatnak, velük együtt az átlag keresetetek egy hónapban? Kort is írjatok!

2020. okt. 5. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
olyan nettó 370 ezer
2020. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
En 5 eve dolgozom, mindig minimálbér körül kaptam. 6 oraskent kezdtem, akkor plusz munkával együtt egy jo hónapban kaptam 100ezret nettoban. Az utobbi evben berlet pénzzel egyutt 160-at,szóval olyan 100-130 lehet átlagban.
2020. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Az első fizetésem 14ezer ft volt, a legutóbbi 622ezer.
2020. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy számoljam bele a 25 évvel ezelőtti nettó 25 ezer ft-os fizetésemet meg a mostani, mondjuk nettó 150 ezreset? :-)


Már megbocsáss, de szerintem nagyon fiatal lehetsz, ha ilyent kérdezel, mert ezzel a számítással leginkább semmire nem mész.


Arról nem beszélve, hogy a 25 évvel ezelőtti fizetésemnek a vásárlóértéke jóval nagyobb volt - érzésem szerint - mint a mostaninak.

2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es nem vagyok fiatal. Ha idősebb vagy, nyilván nem kérem a 3000 forintos havi nettódat. Nem tartottam fontosnak kiírni külön de akkor kiegészítem: 15-20 évre visszamenőleg is kiírhatjátok. Nem baj, tudok kalkulálni, azért kértem kort is!:)
2020. okt. 5. 10:27
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
És még súlyozzuk is gondolom, hogy melyik bérszint mennyi ideig volt érvényben. Lehetőleg inflációval korrigálva legalább, hogy bármi értelme is legyen a kérdésnek
2020. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50k
2020. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező te egy pénzügyi zseni lehetsz ha össze tudod hasonlítani ha azt írják, hogy "20év, 300ezer Ft", a másik meg hogy "7év 400ezer Ft", egy harmadik pl. "2év 500ezer Ft", akkor melyiknek mennyi volt mai értékre vetítve, inflációval korrigálva a fizetése! Arról nem is szólva, hogy ki az, aki emlékszik 10-20 évre visszamenőleg mikor mennyi volt a fizetése.

Csak úgy kíváncsiságból: ez miért jó neked, mit tudsz meg ezekből a számokból?

Azt nem fogod megtudni, hogy ki mennyit keres most, de még azt se, hogy hogyan alakult a fizetése, lehet, hogy csökkent, lehet, hogy nőtt, lehet, hogy nem is változott.

2020. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as ha nehezedre esik válaszolni, ne tedd! Senki se kérte, hogy idegyere kvázi reklamálni, hogy a kérdés milyen. Itt gyakorin csak vesd össze, mennyi értelmetlen kérdés van, mégis tudnak rá választ adni. Neked nem kell. Ez számomra nem értelmetlen, lehet hogy zseni vagyok, ha velem ellentétben Te nem tudsz az adatokkal mit kezdeni... Nem is kell neked csinálni vele semmit, hisz nem Te raktad fel a kérdést!
2020. okt. 5. 15:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kérdeztem, oda is írtam, "csak kíváncsiságból", hogy vajon miért jó neked, mit fogsz megtudni ezekből? Kérdezni csak lehet, hadd tanuljak.
2020. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!