Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondok próbaidő alatt,de a...

Felmondok próbaidő alatt,de a többi munkás megfenyegett hogy verést kapok?

Figyelt kérdés
Találtam egy jobban fizető munkát és most az egész üzem köpköd rám, most persze hogy váltok ha több pénzt kereshetek máshol. De ezt a munkatársaim olyan nehezen viselik hogy veréssel fenyegetőznek ha elmegyek...
2020. okt. 12. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodalatos munkahely lehet :D
2020. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyre jobban alakul a sztori :-)


"Eddig egy gyárban robotoltam szinte gombokért. A gond annyi ,hogy még táppénzen vagyok és tartok attól ,hogy mikor felmondok a jelenlegi helyemen akkor utálni fognak rosszabb esetben meg a betegségem pontos okát ami számomra eléggé kényelmetlen lenne ha számon kérik."


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2020. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az emberek 70%a nem éppen egy zseni. De ilyennel még nem találkoztam én se,hogy valaki ennyire irigy a másikra.
2020. okt. 12. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne jobban fizető állás, akkor is menni kellene innen.


Amúgy oszd meg és uralkodj. Lengesd be, hogy bajánlod a hangadót az új helyen.

2020. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést kell tenni fenyegetéseket melyik ez az üzem?
2020. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire valódi a sztori nem megyek bele.

Viszont nekem volt már ilyen fenyegetős ügyem gyárban igaz az nő miatt volt. Csaj írogatott nekem, nem is tudtam, hogy van pasija. Egyszer randiztunk. Megtudta a csávó és elkezdett nekem facebook-on elég rendesen fenyegetős üzeneteket írni. Megvernek, megölnek stb.

Rendőrségen előadtam a sztorit, bizonyítékok ott voltak. Kicsit elbeszélgettek a csávóval a rendőrségen utána még ő kért elnézést facebook-on, hogy túlreagálta ne haragudjak.

2020. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha veréssel fenyegetnek, akkor mindenképp maradj, kiváló munkahelynek tűnik!
2020. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb így megtartani a dolgozókat.
2020. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!