Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az IT vagy az építőipari...

Az IT vagy az építőipari szakmunka a jövedelmezőbb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az IT elég tág fogalom... nyilván egy junior tesztelő kevesebbet keres, mint egy sima építőipari szakmunkás, viszont mondjuk egy rendszertervező mérnök meg jóval többet. Szóval milyen IT munkára gondoltál? Illetve az építőiparban is bármelyik szakmát lehet profin és innovatívan végezni, gazdag ügyfélkörrel, saját beosztottakkal, ahol simán lehet bármilyen IT munkánál is többet hazavinni.
2020. okt. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Egy burkoló mindenkinél többet keres.
2020. okt. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmuen csakis az építő ipar
2020. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Amihez értesz. Én építőiparban dolgozom de nem ez a szakmám.

Tegnap kellett egy fűtés vezérlés ami nem kapható, a leprogramozasat du 4 től 10ig csináltam annyi hibát vetettem.

Ez egy jó programozonak 1 óra se lett volna, tehát programozonak rossz lennék. De mivel megoldottam a problémát az építőiparban ezért most sokat sporoltam tehát nekem az építőipar jobb. De ha jó programozó lennék az is jó lenne.


Mindegy melyik csak jó legyél.

2020. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amint látod, lassan az építőipar sem megy ITsok nélkül. Hosszútávon IT.
2020. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Programozás sztem unalmas ha főállásban csinálod.
2020. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

IT-sek jobban keresnek.

Szakmunkas vagyok es az osszes IT-s ismerosom jobban keres nalam, raadasul vannak kulonbozo poziciok. Ha vezeto pozicioban vagy akkor kulonosen jol keresel. Szakmunkasnak milyen vezeto pozicioja lehet? Esetleg brigadvezeto de az sem minden cegnel van es ahol van ott is kernek vezetoi tapasztalatot es 20 ev epitoipari tapasztalatot.

2020. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

De egyéni vállalkozóként össze lehet szedni milliókat

2020. okt. 17. 02:00
 9/9 anonim ***** válasza:
De azért a fizetés mellett az is fontos, h mennyire veszi igénybe az embert fizikailag a munka. IT kezdő rosszabbul keres, de sokkal dinamikusabban nő majd a fizetése.
2020. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!