Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyha szociális fóbiával...

Hogyha szociális fóbiával jelentkezik valaki "ügyfélkapcsolati munkatársnak", akkor lehetséges az, hogy a telefonos ügyintézést figyelmen kívül hagyatják neki?

Figyelt kérdés
Úgy szól a leírás, hogy "Az ügyfélszolgálatra beérkező chat-ek, telefonhívások és e-mailek udvarias, gyors és pontos megválaszolása". A chattel és az emailekkel nem lenne probléma, csak a telefonhívásokkal, ha írnom kell össze tudom szedni magam, ha viszont beszélni, elkezdek dadogni, nehezen tudok gondolkodni, kiver a víz és az ájulás kerülget. Hogyha jelentkeznék a munkára és megemlíteném a jelentkezésben, hogy nekem ez jelen van, és örülnék ha a telefonos ügyintézéstől eltekinthetnénk, mekkora rá az esély, hogy beleegyeznek? Van home office lehetőség, csak ezért gondolkodtam ezen a munkán.
2020. okt. 26. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő folyamatosan ilyeneket kérdezget, könnyen felismerni arról, hogy mindig a szociális fóbiájával jön, ami miatt semmilyen munkára nem alkalmas...
2020. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállás a gond.


Ne felmentést kérj, hanem türelmet. És legyél nyitotta tanulásra, fejlődésre. Örökre tuti nem nézik el, hogy irtózol a telefontól. De azt mondhatod, hogy neked ez nehezebben megy, nincs gyakorlatod benne, tisztában vagy a gyengeségeiddel, de szeretnél fejlődni. Felvetheted, hogy adjanak egy fix fél éves szerződést, és a végén nézzék meg, elég jó vagy-e.

2020. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok év ügyfélszolgálati meg ügyfélszolgálat-vezetői tapasztalattal mondom, hogy gyakorlatilag biztos, hogy nem bólintanak rá. A telefon mindig a leggyűlöltett csatorna, sok régebben ott dolgozó ember szeretne valószínűleg pont ma kapni egy back office pozíciót, azért hogy ne kelljen telefonálnia.

Amúgy ha 450k bruttó a teteje a sávnak, akkor gondolom kell nyelvtudás, inkább keress egy, a nyelvtudásodnak megfelelő, nem front office pozíciót.

2020. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

#7 bruttó 300-450 közötti a fizetés, nem is tudtam, hogy ennyi ma a bérminimum és lenézett senkiknek ennyit adnak. Érdekes szempont.


Szerintem te ezt csak álmodod. Senki nem fog 450.000-at adni egy ilyen munkáért. Most jöttem rá, hogy te egy szerencsétlen kamugép vagy. Többiek, hagyjuk ezt a figurát, van elég baja.

2020. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, change managementet vagy service request managementet tudom ajanlani.
2020. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
@14 Neked meg fogalmad sincs a piacról és azt hiszed, hogy az ügyfélszolgálat az csak magyar call centereket jelenthet. Csomó nyelv van, amivel bruttó 500 alatt senki nem áll veled szóba.
2020. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!