Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 1.100 Ft/óra fizetés...

Nettó 1.100 Ft/óra fizetés nagyon gyenge Budapesten?

Figyelt kérdés
Sofőri munkakör, B kategória.
2020. nov. 4. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10. Te írtad a 4-es válaszban, hogy "diákmelós", aztán hogy majd megtudom én is, hogy milyen az élet majd felnőtt munkavállalóként. Pont azt értettem, hogy te mondod énrám, hogy én leszek majd a melós, az alacsony fizetésű ember felnőttként.


Témánál maradva: Van egy csak érettségivel rendelkező barátom, ő Budapesten raktárban dolgozik heti 5x9 órát és nettó 250 ezret keres. Nem igényel semmilyen speciális tudást a munkája, már az elején ennyi fizetéssel vették fel. Pontosabban nettó 230, de szinte minden hónapban kap még mellé 20-30 ezer ft teljesítménybónuszt folyamatosan évek óta. Tehát léteznek a kérdezőénél bőven jobban fizető, speciális szakértelmet nem igénylő munkakörök Pesten is.

2020. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11 Hát én sehol nem írtam, hogy te melós leszel. Sőt, senkinek nem kívántam rosszat. Csupán rávilágítottam egy tényre. Emellett én nem is nézem le a "melósokat", rájuk is szükség van. Fizetésekben viszont egyértelműen vannak eltérések.


Az persze megint más tészta, hogy szakértelmet nem igénylő munkákkal is lehet jobban keresni kis szerencsével, de azért ez nem mindenkinek elérhető sajnos.

2020. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy fiatalok vagyunk és nincs több diplománk? Pont ezért mondtam, hogy magának köszönheti. Nem álmodozni kell, meg követelőzni, hanem letenni valamit, és akkor jogos az elvárás a rendes fizetésért.

Istenem, az emberek komolyan azt hiszik, hogy alanyi jogon jár mindenkinek a több százezres fizetés, és aki esetleg tényleg jól keres, az a hibás az ő nyomoruk miatt. 19 évesen technikusként kezdtem el dolgozni, 25 évesen lakásom és autóm volt, és két diplomám, két nyelven beszélek, és sosem jutott eszembe siránkozni, hanem ha valamit akartam, megkerestem a módját. Ez persze felfoghatatlan egyeseknek. De ez nem is baj, azt a munkát is meg kell csinálni valakinek, amit a siránkozók végeznek, csak van aki fejlődik, van aki nem.

2020. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint, nettó 865 ft / óra körüli bér a minimális. Ha te most nettóban írtad, akkor Bp-en igen, gyenge, mivel nem sokkal több mint a nettó minimálbér.


De egyébként, pl. közszférában nekem 1000 Ft alatt van nettóban az órabérem...

2020. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyezzünk meg abban hogy mindketten hülyék vagytok mert itt vitáztok. Megfelel?
2020. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!