Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam bele ezt az...

Hogyan írjam bele ezt az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben próbáltam a hobbim vállalkozássá fejleszteni, de nem úgy sikerült, mint szerettem volna, ezért újra rendes munkahelyet szeretnék keresni, így ezt kihagynám az önéletrajzból, de mit lehet beírni erre a 2 évre vagy inkább maradjon lyuk? Előtte lévő tapasztalatom se igen vonzó, közszférában dolgoztam, ráadásul csak kis részben érintette a terület a végzettségem, így az is elmondható, hogy amiről papírom van, ahhoz nem kapcsolódik munkatapasztalat, amiben dolgoztam, arról meg nincs papírom. Nagy vágyaim nincsenek, sima adminisztrációs vagy könnyű fizikai munka is jöhet.

Hogy lehet ebből jól kijönni önéletrajzilag?



2020. nov. 5. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt, hogy magánvállalkozóként adminisztrációs munkát végeztél.
2020. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!