Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közszférás nettó 180 ezertől...

Közszférás nettó 180 ezertől mi fizet jobban, ami érdekesebb de nem három műszakos robotmunka?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Balázst kérdezd, tuti hogy lesz ötlete... :-D
2020. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak robot munka van gyárban, bármilyen hihetetlen is.
2020. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyit ajánlottak kb élelmezésvezetőként, ginopos pályázati munkatársként, munkaügyibe előadóként,pénzügyi előadóként, stb.


De mielőtt fel lenne itt minden sorolva, közigállás, középfokú képesítéssel betölthető munakörök, mellé bértábla B-C-D-E 0 év tapasztalattal ami oda tartozik, az mind jó neked.

2020. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már csak azért is, mert nem tudom, ez a fizu jónak számít-e, örüljek neki, vagy inkább nézelődjek mást? Még mindig valahogy az az érzésem hogy máshol se fizetnek többet. Persze nem a diplomás mérnöki munkákra gondolok...
2020. nov. 6. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj a falusi Döbrögihez , nála 8 év után már a 200-at is eléred , kapsz fél disznót, csirkét, napi söradagot
2020. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Válaszod mire véljem...? Nem értem irónia vagy poén akar lenni? Egyébként inkább boros vagyok, hogy ennél maradjak.
2020. nov. 7. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!