Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki nem nagyon tehetsége...

Ha valaki nem nagyon tehetséges/nem tudja eladni magát nagyon jól akkor alkalmazottként lehetetlen megkeresni bruttó 750 ezer felett?

Figyelt kérdés
Tehát nincs annyi esze hogy orvos vagy programozó legyen, illetve nincs extrovert személyisége amivel eltudja adni magát.

2020. nov. 7. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
11 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Változtasd dmeg a személyiséget.


Erre jó a meditáció

2020. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok változni a személyiségemen, jól érzem magam ahogy vagyok és elfogadtam magam teljesen.


A pénz ami hiányzik nagyon, mert sosem leszek gazdag átlag keresettel.

Egyre inkább úgy érzem teljesen értelmetlen alkalmazottként dolgoznom, mert ebből én sosem leszek gazdag.

Átlagként megkeresek az adók levonása után 250-300 ezret a megélhetés kapásból 100 és ez kb a létminimum szintjén.

Szóval egy utolsó szaros 150 ből ami marad kb havonta soha nem lehetek gazdag, be is fektetem annyit érhetek el kockázatmentesen nem veszít értékéből, de nekem ingatlan is kell majd. 20 év alatt kiizadok belőle vmit, és életem végére lesz pár millió.,


Hát ez egy szar nem élet, nem gazdagság, értelmetlen

2020. nov. 7. 21:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak azt írtad le mi nem vagy, arról egy szó sem esik milyen készségeid, képességeid vannak, amikre lehetne alapozni
2020. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tanulj meg angolul, csinálj közepesen megosztó vlogokat, ne hagyd soha abba, és tádámm!
2020. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nincs semmi különös képességem, készségem.

Csak már nagyon unalmas hogy ilyen kilátástalan az életem mert keveset keresek és szegény maradok akárhogy is ha nem változtatok ezen.

De én sehogy sem látom hogyan lehetne alkalmazottként, ha nem vagyok egy tehetséges zseni aki jó aggyal született.

Az meg hogy egészségtelen dolgot csináljak amire rá megy az egészségem nyilván kizárt.

2020. nov. 7. 22:31
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nincs semmi különös képességem, készségem."


Legalábbis jelenleg így látod.


Többnyire abban vagy extra, ami nagyon szeretsz csinálni, és csinálod is. Meglepődnél, hány zsibbadt elme néz élő streamet arról, hogy csávókám kint horgászgat. És ez még csak a relatíve eseménytelen horgászat. Ha pl. felépíted a kis műhelyedet, ott már tényleg tudsz szolgáltatni tartalmat. De ha motorozni szeretsz mondjuk, azt is nagyon lehet tálalni.


Gondolom csak van olyasmi, amire irracionálisnak mondhatóan sokat költöttél már. Csak csináld sokat, rendszeresen, és persze ne hagyd abba soha, ennyi a kiválóság receptje.

2020. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

"Nincs semmi különös képességem, készségem."


Akkor mire akarsz sokat keresni?

Magad is azt írod, átlag ember vagy, átlagos képességekkel, akkor miért csodálkozol, hogy átlagos fizetést kapsz?


"Csak már nagyon unalmas hogy ilyen kilátástalan az életem mert keveset keresek és szegény maradok akárhogy is ha nem változtatok ezen."


Bakker, ha Te nettó 250-300 ezer ft-al "SZEGÉNY"-nek érzed magad, egyedül élve, akkor ott már azért eléggé baj van...

Előbb tanulj meg gazdálkodni, pénzt beosztani és aztán "sírj", hogy szegény vagy!


Dohányzol? Mert ha igen, és leszoksz róla, máris havi 35-40 ezer ft-al több pénzed lesz.

2020. nov. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#5: Akkor keresd meg, hogy mi az amiben mégis jó vagy, képezd magad, tanulj nyelvet stb. Siránkozásból nem leszel gazdag, azért tenni kell.


#3

2020. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nettó 300 ezret kapsz, akkor már most is átlagon felüli a fizetésed. Nincs okod a panaszra.
2020. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha érdekel valamelyik hiányszakma, akkor itthon is kereshetsz fizuval és egy kis okossággal együtt nettó 4-600 ezret. Villanyszerelő, burkoló, autószerelő, autóelektronikai műszerész, mozdonyvezető, stbstb. Eggyel odébb Nyugat-Eu-ban meg ennek 2-3-szorosát.
2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!