Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátósok! Hogyan élitek...

Vendéglátósok! Hogyan élitek meg a tegnap bejelentett korlátozásokat?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősömet és még pár munkatársát bocsátották el a mai nappal a munkahelyükről (pékség, kávézó, nem volt rendes bejelentésük nyár óta). Aggódom érte. Az állaskeresési járadékra már nem jogosult, tavasszal elhasználta. Albérletet kell fizetnie. Egész eddigi életében vendéglátós volt. Máshoz nem ért.


Úgy érzem, az állami segítség, hogy kifizetik a dolgozó bérének a felét, meg nem kell jarulékot fizetni utánuk, nagyon kevés. Nem fogja megmenteni ezt az iparágat.


Dolgoztam én is étteremben még fiatalon és senki se volt rendesen lejelentve.



2020. nov. 10. 11:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szakacs vagyok 10 eve. Felmondtam mikor láttam hogy ennek annyi. Mas teruleten melozok. Rendes bejelentes, jo fizu, laza melo. Vissza se megyek.. szerintem sokan belekostolnak most masba es rajonnek h nem kell elviselni a kizsakmanyolo ge*i tulajokat.
2020. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!