Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, alapfokú iskolai végzettséggel, sajnos középsulit daganatos megbetegedés utána pánikbetegség miatt nem tudtam befejezni, próbáltam munkaügyi központ által indított képzésre jelentkezni, de sosem értesítettek. Mivel sugárkezelés miatt tönkrement egy vesém leszázalékoltak, 60 ezer forintot kapok viszont ez semmire sem elég, milyen munkát vállaljak el illetve merre keressek, mert itt borsodban semmi lehetőség, korábban dolgoztam segédápolóként Budapesten, de az alacsony fizetés miatt hazajöttem. Ti mihez kezdenétek a helyemben?
2020. nov. 13. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Estin mindenképp befejezném a sulit, hogy legyen érettségim. Aztán vmi szakmát tanulnék
2020. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai munka mennyire gyere be? Esetleg hegesztés, mint életpálya modell csúszna?
2020. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz valamilyen IT vel kapcsolatos végzettséget. Nem feltétlen "nagymenő programozónak" kell lenni, de egy suliba, kisebb céghez ha el tudsz menni rendszergazdának az elég jó meló lenne.

Amúgy programozni netről is meg lehet valamilyen szinten tanulni, feltéve ha érdekel a dolog.

Azért mondom ezt, mert az informatika világában nem számít annyira a papír.

2020. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Informatikát szeretem, dolgoztam is informatikai boltban, hobbi szinten tanultam meg viszont elég jó vagyok benne. Milyen sulit tudnék elvégezni 8 osztállyal?
2020. nov. 13. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl egy gimnáziumot.
2020. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell iskola. Tanuld meg internetről a python, WordPress, tetszés szerint egy Web áruház kezelő programot, plusz legyél folyékony angol nyelven és máris kezdheted építeni a karriert. Otthonról dolgozhatsz, USD vagy EUR jövedelemért.
2020. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!