Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiknek folyton le kell állni...

Akiknek folyton le kell állni a munkával, hogy bírjátok most mentálisan ezt a bizonytalan helyzetet?

Figyelt kérdés

gondolom sokan vagyunk akik épp hogy kaptak rendes fizetést, megint le kellett állniuk..meséljetek ti hogy élitek meg?

Gondolkoztok pályaelhagyáson?



2020. nov. 13. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel kapcsolatban irtam ki , jelenleg emeltem ki kérdést. Hogy ki hogy bírja a munkanélküliséget, hasonló kérdés.

De inkább leszóltak itt az emberkék h mi az h nem kapok munkát stb. mert biztos nem akarok dolgozni blabla.

Itt keleten alapból nehezebb.

Hogy bírom? Hát depis voltam míg nem volt munkám.

Közbe terhes is lettem , igy sokkal nehezebbé vált elhelyezkedni. Mondhatni lehetetlen hisz már nő a pocakom.

Támogatásról ha kérdeztem csak szidást kaptam hogy mit képzelek.. Ennyit az együttérzésről.

Hihetetlennek tűnik szinte még nekem is, de ezen a héten sikerűlt állást találni. Minden lehetséges annak aki hisz.. Mondjuk én már feladtam majdnem teljesen és mondhatni az utolsó pillanatban összejött. Isten segítsen neked is!

2020. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia nekem van munkahelyem csak idén már másodjára kell leállni bizonytalan időre, így jelenleg azt sem tudjuk mikor mehetünk be megint dolgozni, illetve ha bemehetünk, akkor hogyan mehetünk, mivel márciusban 2 órába voltunk felvéve, kaptunk kormánytámogatást, de hát nyilván végig csökkentett fizunk volt. 50 ezerrel kaptam kevesebbet kb fél évig. No de ilyenkor még egy szégyenérzet is társul mellé, mert örülhetek neki, hogy tulajdonképpen van munkahelyem, csak hát ha ez így folytatódik , akkor nyilván a mi cégünk is bezárhat..addig meg itt van a bizonytalanság és most másik munkát találni elég necces, főleg hogy szeretem a mostani munkahelyem már 8-9 éve itt dolgozok és innen terveztem elmenni szülni.

(ami másfél éve nem jön össze)

De amúgy igen, valószínű én lennék a leggonoszabb ember a világon , ha úgy járnék mint te és terhesen szeretnék új munkát kapni, hiába dolgoztam becsületesen egy cégnek ha az a covid miatt bezárna.

De hát ez legyen a legkevesebb, a lényeg hogy mindenki egészséges legyen..

csak azért néha néha elkap egy rossz érzés, hogy kicsit aggasztó ez a bizonytalanság..

2020. nov. 13. 23:44
 3/4 A kérdező kommentje:

amúgy örülök neki , hogy találtál munkát. Bízom benne, hogy nagyon jó helyed lesz..:) és igen , amúgy már én is észrevettem , hogy sok a rosszindulatú válasz, mintha az emberekből kiveszett volna az empátia, de hát bizonyára ők sem így születtek, csak gondolom a világ tette őket ilyenné, hogy mindenkit támadnak. Sok sikert neked is a továbbiakban és boldog babavárást..:)

Amúgy milyen munkát sikerült találnod ha szabad megkérdeznem?

2020. nov. 13. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia örulök h visszairtál, igen az emberekből kifogyott az empátia.. és nem lehet fogni a körülményekre hisz nekem sem volt könnyű életem.

Én is az elöző munkahelyemről szerettem volna szülni .. de minden a feje tetejére állt.

Most ismerős által sikerűlt állást találnom , szerencsére időben, így ha Isten megsegít és kb.akkor szülök amikor kivagyok irva akkor jogosult leszek csedre, gyedre is.

Köszönöm szépen a boldog babavárást! Neked pedig kitartást, pár évvel ezelőtt én is vendéglátásban dolgoztam..

2020. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!