Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörben lehet...

Milyen munkakörben lehet dolgozni egy szimpla érettségivel? Átlag nettó fizetéseket is tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy jelenleg még szakközépiskolában tanulok, ez az utolsó évem, viszont ha megszerzem a végzettséget, akkor nem szeretnék elhelyezkedni a szakmában, csak ha már ezt elkezdtem, akkor szeretném is befejezni.


Tudom, hogy egy érettségi rengeteget nem ér ebben a világban, meg nem is lenne egy nagy karrier így el lenni az életben, viszont pár évig csak el tudnék így valahol helyezkedni, kis pénzt félretenni, legalább lenne egy kiindulási alapom.


Továbbtanulni jelenleg nemigen szeretnék, mert pontszám alapján éppen hogy felvennének, de nem vagyok egy tanulós fajta mostanában, és félek, hogy az egyetemen is lemorzsolódnék.


19/F



2020. nov. 21. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
97%
Egy haverom telefonpultban dolgozik egy vidéki plázában nettó 155 ezer forintért. Heti 40 órában áll (vagyis főleg ül) a fél szoba méretű körpult mögött, aminek a pultjába lentre telefontokok vannak többnyire kitéve. Biztos tudjátok mikre gondolok. Iszonyú laza és könnyű meló elmondása szerint. Ismeretség nélkül kapta, a profession-ön keresztül jelentkezett a munkára. Nem ez a karrier csúcsa, de lehetne rosszabb is. (Olyan meló, ahol többet kellene dolgozni ugyanennyiért vagy kevesebbért.)
2020. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%
Minimálbér + műszakpótlékok bármelyik gyárban 2-3-4 műszakos munkarendben
2020. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!