Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan ered az a tévhit hogy...

Honnan ered az a tévhit hogy itthon nincsenek nyugati bérek?

Figyelt kérdés

Nyáron volt nálam egy kertépítő, azt mondta napi 30 ezerért nem talált maga mellé segédmunkást.


Kivitelező vállalkozó ismerőseim mesélik hogy egy normális segédmunkás napi 20 ezret nevetve megkeres.


És ez csak segédmunka, miről beszélünk?



2020. nov. 24. 15:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Kamu
2020. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen, valaki valakijének a valakijétől már mindenki hallott ilyet, csak ezeket a munkákat soha senki nem találja a valóságban.
2020. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Te nem tudom miről beszélsz... De nem a valóságról az tuti :D
2020. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Én diplomával kaptam 160 ezer nettót.

Most segédmunkásként dolgozom és megkeresek 300 ezret.

2020. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem kamu, mert egy szakmunkás vállalkozó simán kereshet bőven millió felett.

És mivel senki sem akar fizikai munkát végezni, hiány van segédmunkásokból is, muszáj megfizetni.

Jobban keresnek, mint a sok irodista diplomás. Ez az igazság

2020. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

@15:25


Csak a miheztartás végett felcsaptam egy pár hirdetést országszerte. 1200-1300Ft-os bruttó órabérekért keresik a fizikai segédmunkásokat. Ennél még nekem is több a bruttóm diploma nélküli irodistaként. Bár lehet ők 12-16 órákat dolgoznak / nap, úgy ki jöhet a matek a segédmunkás "állomfizetésekről".

2020. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Facebookon is találtam egy jó csoportot "Segédmunka állás csoport" ahol gyakorlatilag tömegével keresnek lepusztult külsejű félanalfabéta emberek segédmunkát, de nem úgy nézem hogy bárki kapkodna utánuk.
2020. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Én építőipari vállalkozásnál dolgozom. Azért magasak a bérek nekik mert egyszerűen nem találni megbízható embert. Borzasztó ami van én látom mi megy. Így aki ért a dolgához és megbízható és dolgos annak tényleg jól megy.
2020. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

30 ezerért nem talált maga mellé segédmunkást


Jaja... ÉS tessék mondani, mi lenne, ha ő európai munkáltató akarna lenni, és tisztességesen be is jelenteni a dolgozót? Akkor nagyobb eséllyel talál...

2020. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
ÁT tudod küldeni a címét a kertépítőnek? Szeretnék jelentkezni oda segédmunkásnak, előre is köszönöm!
2020. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!