Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keresnétek ilyen állást?

Hogyan keresnétek ilyen állást?

Figyelt kérdés

Lehet ez csak az én agymenésem, de mindig a sokkal nehezebben megoldható, komplexebb kihívásokat keresem. Vezetőként dolgozom egy kisebb cégben jelenleg, a már jól bejáratott folyamatok pedig működnek és mindig, minden a terv szerint halad (persze vannak problémák rendesen, de ezeket is mindig ugyanazokkal a standard módszerekkel orvosoljuk).

Olyan kihívást keresnék, ahol a nulláról kell felépíteni valamit (egy osztályt, folyamatot, stb.), vagy egy olyan helyre mennék, ahol éppen ég a ház és azonnali beavatkozásra van szükség, ahol nagyobb nyomás alatt dolgozik a vezető.

Tudnátok tanácsot adni, hogy ilyen jellegű munkákat hogyan találhatnék?


Köszönöm!



2020. dec. 1. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen... Hacsak nincs sok éves hasonló tapasztalatod. 0-rül felépíteni valamit vagy égő házat eloltani nem fognak olyanra bízni, akinek nincs benne tapasztalata. Persze ilyenkor jön, hogy hogyan lehet tapasztalatot szerezni, ha nem vesznek fel ilyen munkára? Ugyanúgy, ahogyan egy pályakezdő is tapasztalatot szerez: egyre komplexebb feladatokat vállal, kap, besegít olyan munkákban, aminek a vezetésével később megbízzák, aztán egyre fontosabb feladatokkal bízzák meg ha látják, hogy amit addig csinált jó és sok tapasztalata van hasonló munkákban.
2020. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Management consulting cégeknél
2020. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy


“Vezetőként dolgozom egy kisebb cégben jelenleg, a már jól bejáratott folyamatok pedig működnek és mindig, minden a terv szerint halad (persze vannak problémák rendesen, de ezeket is mindig ugyanazokkal a standard módszerekkel orvosoljuk).” Ebből látszik, hogy nem értetek hozzá, ha jók lennének a folyamataitok meg a megoldásaitok, akkor nem lennének visszatérő problémáitok.


Keress meg privátban, mert ebben pl én tudnék segíteni!

2020. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van javaslatom, indits egy saját vállalkozást, és foglalkozz darujavitással, telepitéssel. Én ezzel foglalkoztam a nyugdij elött ,

részletesen elmondhatom, hogyan kezdtem, és hogyan szerveztem meg a

tevékenységet.

2020. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!