Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cikinek számít állásinterjún...

Cikinek számít állásinterjún rákérdezni a fizetésre?

Figyelt kérdés

Ha maguktól nem hozzák fel.

De még a bérsávot se.


Pénzügyi/gazdasági területen, nagyvállalatnál.



2020. dec. 1. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Első körben nem is szokták. Majd az utolsó előttiben.
2020. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ha csak egy vagy két körös interjúról van szó?
2020. dec. 1. 21:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
interjúra se megyek bérigényem közlése nélkül, meg tisztázva, hgy nekik az belefér-e
2020. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
nem az a ciki ha nem kérdezel rá
2020. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Rá fognak kérdezni. Ha mégsem, akkor te megteheted, nem ciki.


Én még telefonon tisztázni szoktam, hogy mi az az összeg, ami alatt nem mozdulok. Ha ez nekik nem fér bele, ne vesztegessük egymás idejét.

2020. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hozzák fel, akkor az interjú végén rá kell kérdezni. Ha nem egyezik az elképzelésetek, kár tovább vesztegetni egymás idejét.


Szerencsére mostanában egyre több esetben látom, hogy már a hirdetésnél fel van tüntetve a bérsáv. Remélem, ebből trend lesz.

2020. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nyomtatod a penzt?? Mert akkor nem kell foglalkozni vele,mennyit fizetnek... Egyebkent meg interju elott telon kerdezz ra.
2020. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha nagyvállalat, akkor lehet, hogy van némi információ Glassdoor -on.

Én sosem hoztam fel az elején, ha ők is úgy gondolják, hogy nagyon jól sikerült az interjú sokkal jobb pozícióból lehet kezdeni a bértárgyalást mint egy-két körrel korábban.

2020. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Semmiképp ne ez legyen az első kérdésed, sőt, ha többkörös az interjú, akkor ne is az elsőben kérdezz rá (Kivéve persze, ha nem váltasz egy bizonyos fizu alatt, de akkor nem ide írtad volna ki ezt a kérdést).


Előbb-utóbb tisztázni kell, amikor igent mondasz az állásra, addigra tudd, mennyit fogsz keresni.

2020. dec. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!