Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cseriti adományboltban mennyit...

Cseriti adományboltban mennyit keresnek az eladók az üzletekben?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik átveszik a behozott adományokat és beárázzák majd árulják azokat? Róluk ki mit tud alkalmi munkavállalók vagy mi szerint foglalkoztatják őket? Gondolom sok jó dologhoz hozzájutnak így ami megtetszik nekik. Ez sem egy utolsó szempont

2020. dec. 1. 21:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a válaszaimat rájössz mennyire jótékony dolog leadni nekik bármit is
2023. febr. 16. 21:12
 22/28 anonim ***** válasza:
Mit javasolsz akkor, kinek adjam a feleslegessé vált ruhákat és tárgyakat?
2023. febr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én újpesti vagyok és ráadásul pont a szomszédomban van a cseriti az utcában. Volt még két adománybolt de sajnos mindkettő megszűnt pont azért mert túl jótékony volt és nem tudta már fenntartani magát mert nem volt elég bevétele. De a Virág utcaiba még le lehet adni adományokat ha jól láttam, csak vásárolni nem lehet, bár már régen jártam arra. Nem tudom milyen használati tárgyakról van szó a ruhákon kívűl és hogy hova valósi vagy?
2023. febr. 17. 15:31
 24/28 anonim ***** válasza:

8. kerület.

Főleg ruhák, esetleg könyvek, és használt konyhai eszközök.

2023. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én ismerek sok szegény embert akiknek használati tárgyak jól jönnének pl konyhai eszközök ha gondolod hozd el vagy küldesz képet és abból látom megkérdezem kinek mi kellhet. A könyveket még akár el is lehet adni azt én árultam régebben mert sok könyvet örököltem és tényleg a címüktől témájuktól függ minden, ha küldesz listát vagy a gerincürről képet segítek
2023. febr. 18. 18:27
 26/28 anonim válasza:
Sziasztok.Olyan ember jelentkezzen a cseritihez dolgozni,aki bólogat,és mindig tudja hol a helye.A fizetés pofira megy,az első pár hét napi bejelentéssel történik.Az új versenyzők nem maradnak túl sokáig.Egyébként az elöttem kommetelők írásából könnyű levonni azt a következtetést,hogy egykori alkalmazottak.Sok mindenben,amit leirtak van igaszság,nem könnyű munka de megtanulható.Ha nem kérdezzel és bológatva mosolyogsz minden baromságra amit kérnek van esélyed a munkaszerződésre.ex cseris
nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Olyan bért ajánlanak, ami fővárosban vicc kategória, ahol statisztika szerint ugye magasabb a bér, mint máshol.

EFO ráadásul, aztán valamikor váltanak már ha marad az ember amit kétlek tekintve folyamatosan keresnek eladót.

nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Az eladókkal semmi problémám nincs nálunk újpesten a nyitás óta ugyanaz az eladó hölgy van.
nov. 11. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!